Прахосмукачка Zelmer с воден филтър

  • 16 396
  • 33
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 679
Развали ми се прахосмукачката и реших да си взема такава с воден филтър.
Искам да попитам някой има ли такава на Zelmer и по точно ето този модел:
http://densi.bg/index.php?menu=3&div=ДОМАКИНСКИ%20УРЕДИ& … p;product_id=1053

Гледах и тези на Делонги, но като цена не ме устройва.
Също така ако някой може да ми препоръча нещо в ценови диапазон 300-350 лв ще съм благодарна   bouquet

# 1
  • MJF
  • Мнения: 8 528
аз имам зелмер с воден филтър но друг модел.потърси и прочети темите за прахосмукачките.писали сме в тях.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 679
Благодаря, прочетох и най-накрая се сдобихме с ето тази:
http://densi.bg/index.php?menu=3&div=ДОМАКИНСКИ%20УРЕДИ& … p;product_id=1055

Но се чудя какви препарати могат да се слагат във водата?  newsm78
Четох в една тема от миналата година, че някои са пробвали с Вениш за килим, но не са доволни. А тези, които вървят с прахосмукачката от къде мога да си ги закупя?
Извинявам се ако повтарям нещо скоро дискутирано, но не открих нужното в темите в библиотеката.

Последна редакция: ср, 25 юни 2008, 14:17 от Jutoo

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Ейй, късно видях темата...Щях направо да ти дам моята, чудя се къде да я пробутам, че да си освободя място и да си взема нова, тази я ненавиждам Close Дано ти имаш по-топли чувства към нея от мен Tired

# 4
  • Мнения: 19 360
Благодаря, прочетох и най-накрая се сдобихме с ето тази:
http://densi.bg/index.php?menu=3&div=ДОМАКИНСКИ%20УРЕДИ& … p;product_id=1055

Но се чудя какви препарати могат да се слагат във водата?  newsm78
Четох в една тема от миналата година, че някои са пробвали с Вениш за килим, но не са доволни. А тези, които вървят с прахосмукачката от къде мога да си ги закупя?
Извинявам се ако повтарям нещо скоро дискутирано, но не открих нужното в темите в библиотеката.
В Техномаркета има специални препарати за машинно почистване. Също така попитай и в магазините за перилни препарати.

# 5
  • Мнения: 19 360
Ейй, късно видях темата...Щях направо да ти дам моята, чудя се къде да я пробутам, че да си освободя място и да си взема нова, тази я ненавиждам Close Дано ти имаш по-топли чувства към нея от мен Tired
Защо не си харесваш уреда? Аз имам Зелмер, но друг модел и смятам че са страхотни. Единствения им недостатък е, че са малко тежички, но иначе са супер!

# 6
  • MJF
  • Мнения: 8 528
ще се повторя от предишните теми но и аз съм много доволна от моята прахосмукачка.тя е модела делфин.упътването внимателно чети.поне моето е дълго но нагледно.

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Защо не си харесваш уреда?
Ужасно ме дразни водния филтър - пълнене, миене - всеки път!!! Тоалетната ми става мазало, като изсипвам мръсната вода Sick Контейнерът нямам време да го мия с препарат на всяко чистене и все ми понамирисва на гнилоч. Да не говорим какъв е танк, едвам я влача. Не е за мене Naughty Само чакам нещо да й стане и да си купя обикновена прахосмукачка с книжна торбичка Mr. Green Тази е създадена да й робуваш, нямам време за такива работи аз Naughty

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Защо не си харесваш уреда?
Ужасно ме дразни водния филтър - пълнене, миене - всеки път!!! Тоалетната ми става мазало, като изсипвам мръсната вода Sick Контейнерът нямам време да го мия с препарат на всяко чистене и все ми понамирисва на гнилоч. Да не говорим какъв е танк, едвам я влача. Не е за мене Naughty Само чакам нещо да й стане и да си купя обикновена прахосмукачка с книжна торбичка Mr. Green Тази е създадена да й робуваш, нямам време за такива работи аз Naughty

Това мнение го подкрепям и с ръце и с крака. И още се чудя на мераклии да имат подобна прахосмукачка.
Моята е Делонги и я купих уж да не разпространява прахови, дребни частици при чистене, ала -бала глупави преимущества. Ми нали филтъра като реши, че се е задръстил и изтрещява с все праха навън и става мазало. Пък ако това се случи по време на монтаж на климатик....или в друг също толкова неподходящ момент, филтъра трябва да се изпере, изсуши, а това отнема време.
Хиляди пъти съжалих, че си подарих прахосмукачката със сменяща се торбичка на майка ми, заради това тежко чудо на техниката, което не улеснява, а утежнява.

# 9
  • Мнения: 19 360
Момичета, дано не прозвучи като реклама, но и моят модел е Делфин и той има приставки за почистване с воден филтър, а ако ви мързи в момента - и приставка за сухо почистване с торбичка. Аз също не мия контенера с препарат след всяко чистене, а само с вода. Напоследък слагам във водата на контейнера и омекотител за пране (не намерих друго) и всички стаи миришат прекрасно. Особено ценни са тупалките им (т.нар. турбочетки) - килимите ми само с това могат да бъдат добре почистени. За Делоггито споделям и аз негативни отзиви, защото много трудно се мие и поддържа наистина, но Зелмера много си го харесвам.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 679
Благодаря за отговорите. Тази, която взехме също може да се ползва като обикновена прахосмукачка без вода с хартиени пликчета, не е кой знае колко по-голяма от предишната ми. Ще видя сега обаче при първото чистене как ще е положението.

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Моята няма вариант с книжна торбичка - само с постоянна. Е, как пък няма да сляза след чистене да тупам платнена торбичка, тъпкана с прах и косми, от което половината ще се върне върху мене  Sick

# 12
  • София
  • Мнения: 3 679
Хелп - не мога да разбера защо понякога отзад пръска вода newsm78 Уж всичко по книжката правя пък...някой ако се е сблъсквал с това да помага.

# 13
  • Мнения: 19 360
Хелп - не мога да разбера защо понякога отзад пръска вода newsm78 Уж всичко по книжката правя пък...някой ако се е сблъсквал с това да помага.
Може да се дължи на това, че слагаш прекалено много вода в контейнера. Друго - да не би като я местиш да я разклащаш прекалено. Аз не разбрах какъв точно е моделът ти, но за тези причини се сещам. Освен ако не е дефект в уреда.

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Имам обикновено СОГО на воден принцип. Не е върха, но не бих се върнала за нищо на света към прахосмук с торбичка.
Не ми пречи да мия контейнера. И мивката и тоалетната дори.
Но да дишам прах от торбичка  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт