"Кокетна" - поръчвал ли е някой от там?

  • 17 458
  • 46
  •   1
Отговори
  • на село
  • Мнения: 1 028
Може и да има такава тема, но нещо не видях.
Та, хвърлила съм око на един панталон и на една туника. Всъщност за пръв път мисля да поръчвам дрехии он- лайн.
Дайте отзиви ако сте поръчвали от там - материи, размери, каквото се сетите.

# 1
  • Мнения: 4 428
Дай линк да го видим този магазин

# 2
# 3
  • Мнения: 342
Аз съм с резерви към този виртуален магазин.
Не съм пазарувала лично, но моя приятелка си купи туника и остана разочарована от качеството на плата.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 443
Поръчвала съм, доволна съм. Нещата ми пристигнаха на другия ден и съм доволна от материите  Peace

# 5
моя приятелка пазарува от кокетна но от бутика им ,и е доволна, аз имах резерви  от тези  магазини но се престрастих ,последно  си купих един черен потник възел от www.elegantna.net и  съм много доволна направиха ми го по мои размери.

# 6
  • Мнения: 506
Само да кажа, че някои от дрехите знам на какви цени се взимат от складовете на едро и виждам, че тук са с надценка над 100%, а това с намалението е с 200% отгоре http://www.koketna.com/shop/index.php?page=shop.product_details& … art&Itemid=47
Дали пък има значение за някого.

# 7
  • Мнения: 87
Те затова са складове на едро, защото обикновените хора искат по едно-две потничета, не по 50-100...Искам да ви кажа, че имам няколко приятели с магазини за дрехи, сувенири и т.н и под 300% надценка не падат. Но хората си имат и големи разходи, така че не можем да гледаме нещата едностранно.

На този сайт Кокетна нещата ми изглеждат доста прилични като цени. Все пак ти доставят нещата вкъщи, не губиш време за обикаляне по магазините. Мисля и аз да поръчам нещо, запоследък онлайн пазаруването ми стана страшна мания и предпочитам бг сайтове, защото нещата идват най-късно на другия ден.
А и винаги имам 7 дни срок да върна поръчката, ако нещо не е както трябва.

# 8
  • Мнения: 41
И аз съм поръчвала от този сайт (една туника преди време) и останах доволна от материята. Жената беше много любезна и ми обясни всичко много подробно по телефона - така че нямаше проблем.
Разбира се, винаги има риск очакванията ти да се разминат с действителността.
Личните ми впечатления са  положителни Peace

# 9
  • Мнения: 506
Nya, съгласна съм, че магазините си имат разходи, но един онлайн магазин няма тези разходи за наем, за персонал и т.н. Както и да е, за мен си остава ненормално да продаваш една поличка, която си я взел на 6 лв. за 18 лв., но докато има кой да купува ще има и такива надценки. Масовите магазини за дрехи, които продават дрехи на български производители, продават с 50 % надценка.

# 10
  • на село
  • Мнения: 1 028
Добре де, колко време след като дадохте поръчката ви се обадиха? Защото аз вчера поръчах две неща, и нито мейл, нито обаждане имам...

А пък за цените - за мен са приемливи, при условие че съм доста заета и нямам време да обикалям по магазините. Само с  бензина който ще изгоря и времето което ще загубя за да обикалям по магазините, и ще ми дойде по- скъпо.

# 11
  • Мнения: 87
Tatyana_77, поръча ли, пристигна ли?
Аз напоследък съм голям фен на онлайн пазаруването, много време ми пести Simple Smile

# 12
  • Мнения: 342
Tatyana_77, поръча ли, пристигна ли?
Аз напоследък съм голям фен на онлайн пазаруването, много време ми пести Simple Smile
И аз, и аз. Но ако може от чужди сайтове и с безплатна доставка Simple Smile

# 13
  • на село
  • Мнения: 1 028
Tatyana_77, поръча ли, пристигна ли?
Аз напоследък съм голям фен на онлайн пазаруването, много време ми пести Simple Smile

Поръчах си една туника и един панталон.
тези: http://www.koketna.com/shop/index.php?page=shop.product_details& … art&Itemid=54

http://www.koketna.com/shop/index.php?page=shop.product_details& … art&Itemid=54, но моят е бял.

От трико са. Материята на панталона е тънка и много приятна за носене. След прането ще се отчета пак Laughing

# 14
  • Мнения: 87
 Страхотни изглеждат! А цените им са повече от приемливи.
Аз по едни по-скъпарски се хвърлих, ама какво да се прави, обичам да давам пари за хубави дрехи Simple Smile
 Като купя нещо от Кокетна, и аз ще се похваля  Peace

Общи условия

Активация на акаунт