Препоръчайте уред за стягане на коремната област!

  • 6 283
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 451
Момичета, искам да си купя някакъв уред, с който да си постегна поотпусналото се коремче. Въпреки коремните преси и упражнения, които правя, не ми помагат особено. Благодаря ви! Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 1 885
Няма уред за стягане на корем освен тези по топ шоповете, които са със съмнителен успех.
Единствено можеш да си вземеш лежанка



но аз съм на мнение, че за в къщи е излишно.
Майката му е намалени калории, пилатес и коремни преси.  Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 912
моя приятелка много ми похвали един уред, който скоро си е взела, дори ще ми го носи да го пробвам. Не заемал много място и имало страхотен ефект и то не само върху корема. Купила си го е от магазин на Кетлер за 15 лв. Представлявал нещо като колело, по което се приплъзваш напред и назад. Ако някой се е сетил за какво става въпрос - да показва. Аз все още не съм го виждала.

# 3
  • Мнения: 488
Това е интересно! След като го видиш - нали ще споделиш? Ще е интересно да го видим на снимка. Ако му запишеш модела, ще можем да го издирим!  Peace

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 927
моя приятелка много ми похвали един уред, който скоро си е взела, дори ще ми го носи да го пробвам. Не заемал много място и имало страхотен ефект и то не само върху корема. Купила си го е от магазин на Кетлер за 15 лв. Представлявал нещо като колело, по което се приплъзваш напред и назад. Ако някой се е сетил за какво става въпрос - да показва. Аз все още не съм го виждала.
Предполагам, че става въпрос за това http://www.sportdepot.bg/products/fitness/accessories/rehabilita … elo-za-uprajneniy

# 5
  • Мнения: 488
Навярно става въпрос за това, след като цената му е такава.
Аз за съжаление с този уред не се сприятелих. Имаме го вкъщи от поне 30 години /подобен, разбира се, но принципът е същият/ Не успях да му стана фен. Напоследък тренирам всяка сутрин с крос-тренажор и изнамерих също един забравен уред от доооооста години - един въртящ се диск, с който се правят движения все едно танцувате туист. Мисля с него да разнообразявам от време на време, ама съм отворена и за други идеи  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт