Колко време...

  • 1 564
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 118
...Можете да изкарате без телевизия?
А?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 878
месеци...мразя ТВ Mr. Green

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Не знам. Не съм се пробвала, но не мисля, че ще ми е кой знае колко трудно.  Wink

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Имала съм период през който ми се налагаше да не гледам телевизия и той трая цяла година.

# 4
  • Мнения: 1 352
Много, ама без интернет не мога.
И сега почти не гледам ТВ, даже ме дразни като е пуснат.

# 5
  • Мнения: 301
Знам ли  Thinking аз така или иначе гледам само един филм - сериал (Хората на Пако) задължително, ако загледам нещо детето обикновенно ме прекъсва и така съм гледала само началото или края  Crazy. Повечето време само слушам дoкaто си върша домакинските задължения  Mr. Green. Значи мога да изкарам без телевизор 1 седмица - от събота до събота- трябва да си гледам сериала все пак.  Crazy

# 6
  • Мнения: 1 367
Не знам.Гледам някои сериали-Анатомията на Грей,Отчаяни съпруги,сега европейското по футбол.Иначе покрай детето нямам много време за гледане.По-скоро слушам,докато правя нещо.Приятно ми е вечер,когато момчето заспи,да гледам някой филм,но рядко ми се случва.Приспиваме се точно когато повечето филми започват и обикновено изпускам кой за какво се бори. Laughing

# 7
  • Мнения: 957
Ако съм на морето и е топло....даже не се сещам за този вид техника...и без интернет мога...от нета само без бг мама не мога..без мобилня не мога..но ако близките са до мен..и от него бих се оттървала с удоволствие..

# 8
  • Мнения: 3 770
От 4 месеца не съм гледала телевизия! Единствения начин да ме върнат пред телевизора е да ми спрат интернета ! Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 131
Вечер позаглеждам по малко от новините - късните емисии, и това е. Рядко гледам филм по ТВ.
Ама то е защото имам Интернет. В последно време си тегля по един филм и цял ден го гледам.  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 178
Въх! Не съм само аз значи. Изобщо не включвам ТВ-то, нищо не следя и не гледам, не ме интересува, абе пълна апатия ме е обзела. Вися в нета, гледам си сериали и филми и друго не ми трябва.  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 118
Успокоих се.Повече от година у дома сме без телевизия .Не ни липсва ,но като споменем за това ,повечето хора ни гледат странно.Е,щом не сме единствени ,значи не е сериозно отклонение.  Laughing

# 12
  • Мнения: 342
Без телевизия мога, но без интернет не Simple Smile
Иначе ТВ-то се пуска вкъщи само за новините и някой филм за приспиване.

# 13
  • София
  • Мнения: 15 434
Николко, като бяха взели кабела циганите, направо откачих, а беше само  20 часа липсата.

# 14
  • Мнения: 4 490
Ами на мен така или иначе надали ми се събира повече от час гледане на ден. Докато вечеряме, слушаме новините и това е. После занимавки с децата, домакинстване - нямам време за ТВ. Обаче ако знам, че нямам ТВ, ще откача. Crazy Имам си нужда понякога да си седна с мохитото пред екрана и да си гледам някое сериалче или филмче... колкото и рядко да се случва.

Общи условия

Активация на акаунт