Гей-парад в София???

  • 923
  • 14
  •   1
Отговори
Не зная колко от вас са чули, че на 28.06. пред НДК ще се проведе гей-парад. Ей, как ви звучи това? На мен ми звучи като пълна лудост!!! Винаги съм си мислела, че рано или късно и в България ще се случи това, но трябва ли да е пред ОЧИТЕ НИ И ПРЕД ОЧИТЕ НА НАШИТЕ ДЕЦА!
Не ме разбирайте погрешно. Нямам нищо против всеки да избира начина си на живот. Но защо е нужно това афиширане? Аз не ходя на никой да му светя в леглото! Който иска да си живее така. Някой бърка ли му се?
Защо тогава е нужно да ни навират в очите тяхната сексуална ориентация?
Някой ще каже: “Какво пък толкова? И те имат права и не искат да ги дескриминират.” А какво ще кажете за това - първо Азис и Китаеца, целуващи се по билбордовете, после официално разрешени бракове. На по-късен етап ще искат да осиновяват деца.
И ако някой все-още не вижда абсурдността на всичко това, ето ви една картинка.
Класна стая, родителска среща. Г-н Петров (с леко розов гланц за устни), махва с меко движение на китката и казва: Нека да започнем днешната родителска среща.  (Защото рано или късно тези хора ще започнат да настояват, че са дескриминирани заради сексуалната им ориентация и не са допускани като учители в нашите училища, например.) В този момент Петърчо влиза в класната стая с родителите си - майка му Стоян и баща му Костадин. Всички сядат дружно, а останалите деца и родители в класа ги поглеждат с умиление и си казват: “Ах каква мила двойка. Чудесно семейство. Какъв чудесен пример са за всички нас?”

Отврат, а?
 Sick

Лично аз ще изразя своето възмущение пред кмета Борисов, който е сложил подписа си и е разрешил това мероприятие.

Ако споделяте мнението ми, можете да направите същото чрез сайта на Столична Община.

http://www.sofia.bg/virtdelovodstvo.asp

А също така можете да изразете мнението си и пред медиите. Например:

http://www.bnt.bg/opinion

kalendar@ntv.bg

news@tvevropa.com
http://www.btv.bg/contact.pcgi

# 1
  • Мнения: 4 202
... но трябва ли да е пред ОЧИТЕ НИ И ПРЕД ОЧИТЕ НА НАШИТЕ ДЕЦА!

Ами щом не искаш да ги гледа, на 28ми не води детето си там.
На мен не ми пречат.

# 2
  • Мнения: 123
вече има тема за гейовете.пък и не виждам нищо лошо в парада,аз лично не съм против,но не съм и от София

# 3
  • Мнения: 2 550
много драма, много нещо  Laughing

# 4
  • Мнения: 1 533
Ново двайсе Laughing

Мързи ме вече да пиша по темата, но гледам мама-зу е изпълнена с енергия. Успех в борбата и венсеремос.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Е, сега вече на Ивонска трябва да и се спре нета  Laughing

# 6
  • Мнения: 2 196
Голяма драма, няма що.
Може и да отида да погледам. Laughing

# 7
  • Мнения: 1 352
Как ви се ще само с глупости да си товарите главиците? Само се чудите за какво да се оплаквате и да протестирате, аман вече Tired.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 809
Абе хора нямате ли си проблеми????  Който иска да ходи на парад - да ходи, който го дразни да се абстрахира и да се възползва, че има повод да излезе извън София за един ден "за да не го покваряват".

Много съжалявам, ако обидя някого, но стига сме гледали в паницата на другите. Много безсмислена тема!

# 9
  • Мнения: 191
Ееех, това да са ни проблемите! Нямам нищо против парада и да, не си водете децата на 28!

# 10
  • Мнения: 274
А обикновенните педерасти ще си правят ли парад? Или ще са заедно?

Депутати заявили ли са участие?

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 15:12 от Селинджър

# 11
  • Мнения: 3 423
Защо има Парад на Българската армия?
Да не би да е по-поучително и полезно
за децата да гледат оръжия, а, мама-зу?
Ако децата ти от гледане на педали се
извратят, значи ли, че ще станат убийци,
гледайки танкове, картечници, бетеери?
Какво ще кажеш за обикновеното пушене
на цигари пред децата и за пресичането
на червено? Кой кому какъв пример дава?

# 12
  • София
  • Мнения: 105
Абе хора, не можем да бъдем толкова безотговорни в обществото!!! Нека си бъдат каквито си поискат, на мен не ми пречи да контактувам дори с такива хора, но не и да демонстрират пред мен наклонностите си! Сами са си избрали пътя в живота, но така ли трябва да се показват с улични шествия и паради! Това е абсурдно! Като цяло това не е нещо нормално!! Такъв ли е примерът, който трябва да дадем на децата! Има общо приети правила и е редно всеки да ги спазва, когато се намира навън! Не може всеки да си прави каквото си поиска само и само защото сме демократчино общество! Ние не живеем сами в този свят! Така ще затънем само по-надолу!

# 13
  • Мнения: 274
Аре стига с това "къв пример даваме на децата"....Баси тъпото. Децата, още първия път когато отидат на дискотека, ще видят и гей, и педал, и курва, и наркодилър и наркозависим, и всеква друга измет. (не казвам, че всички гейове са измет).

Аз казах в другата тема - педалите не ме ебат. Значи всичко е ОК.

# 14
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
А ти съвсем случайно се регистрира, за да пуснеш точно тази тема?

...един мармот завива шоколада в станиол.

Щом може да има военен парад, не виждам причина да няма и такъв.

Общи условия

Активация на акаунт