Клуб "Без грим, без токчета, без ролки" 3

  • 27 603
  • 580
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 547
Натурална хубост, но не натуралитет - дано стана ясно от двете многострадални и многостранични теми. Поддържани, леки, модерни и fresh faced градски жени... красиви както сутрин, така и вечер  Flutter


Вярвам и се надявам тази тема да не се опорочи отново, защото има какво да бъде обсъждано. Понеже ми е рано и словото ми хич не ще да се държи прилично, ще цитирам Мария Лу, която добре го каза някъде:
Цитат
Рядко виждам добре облечени жени по улиците - адекватно спрямо световните модни тенденции. Ако следваш модните тенденции, не означава, че нямаш собствен стил. Напротив........ Говоря за цялостна модерна визия. Съвременна. То е един вид излъчване. Силует, кройка, детайли, аксесоари. Микс.


Та този микс си има нужда от отделна тема, не може да се коментира тук и там - цялостната визия е важна. И самочувствието, и храната, и още куп неща. Нека пробваме отново, дано имаме повече късмет.


Многото момичета от старите теми, които се разписаха по веднъж и замлъкнаха - елате, елате! Само не питайте "За тук ли съм?", че нямаме още официална рецепция  Laughing



Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 08:11 от crazy chick

# 1
  • Мнения: 3 405
Ето ме Simple Smile
Оставам обаче, ако няма чат и пишем по темата. И като каза храната ...
Предлагам да си говорим за плажни тоалети  Flutter

# 2
  • Мнения: 4 300
Уф, хващам се за думата тенденции.По принцип се обличам скучно и пенсионерски ( според майка ми), но откак не работя нещо ме заля смелостта и вчера се сдобих с карирани гуменки от Кауфланд. С какви поли/рокли според вас може да се съчетае приятно за окото и хмз, тъй да се каже модно тенденциозно? От притежаваните от мен парцалки се сещам само за тази пола ( снимката е пролетна).

За плажната мода какво имаш предвид, Андж? Бански или не само? Макар че нямам какво особено да покажа по темата, стройната ми фигура не позволява особена свобода Mr. Green

# 3
  • Мнения: 3 405
Не само бански. Всичко, свързано с плажа.  Grinning

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Ето ме Simple Smile
Оставам обаче, ако няма чат и пишем по темата. И като каза храната ...
Предлагам да си говорим за плажни тоалети  Flutter

И аз така. Simple Smile
Какво мислите за целите бански? Никога не съм била с цял, винаги с половинки, ако трябва да бъда конкретна - само с едната половинка  Embarassed
Това лято обаче се замислям. Целият бански носи нещо аристократично в себе си, а и би прилепнал по-добре на средата на тридесете ми години. Половинките на половинките са за младите и лекомислени момичета.
Но се чудя - ще понеса ли жегите?
Миналата седмица се натъкнах на чудесни екземпляри в Палмърс. Чувствам се завладяна от тях и дори на път да пренебрегна топлината, както и със замах да загърбя дълго продължилата си младежката епоха. Какво ще кажете?

# 5
  • Мнения: 4 120
Здравейте и тук !
Ето как горе- долу си представям аз плажната мода.Моят бански е подобен на този, с други цветове обаче, български от "Делфина ".
Когато ходя на плуване слагам цял, но не мисля че е удачен за плаж, аз дори горнище рядко слагам, защото не искам да изгарям на петна. Предните сезони връзвах парео, за да скрия ориенталските си форми, но ми се струва, че вече е демоде.
http://www.swimwearboutique.com/shopping/itemviewcat.asp?gnum=3427&gid=2192&dept=Coverups&vend=Melissa+Odabash+2008&vendnum=195&aid=2192&cat=Coverups


http://www.swimwearboutique.com/shopping/itemviewcat.asp?gnum=3680&gid=2357&dept=Coverups&vend=OndadeMar+2008&vendnum=208&aid=2357&cat=Coverups


# 6
  • Мнения: 451
Уф, хващам се за думата тенденции.По принцип се обличам скучно и пенсионерски ( според майка ми), но откак не работя нещо ме заля смелостта и вчера се сдобих с карирани гуменки от Кауфланд. С какви поли/рокли според вас може да се съчетае приятно за окото и хмз, тъй да се каже модно тенденциозно? От притежаваните от мен парцалки се сещам само за тази пола ( снимката е пролетна).

За плажната мода какво имаш предвид, Андж? Бански или не само? Макар че нямам какво особено да покажа по темата, стройната ми фигура не позволява особена свобода Mr. Green
Не се обиждай, ама за мен кецове с каквито и да е поли и ролки са ужас...поне на всеки над 16 години PeaceОсобено с такива по-консервативни/изчистени поли като на снимката.Мисля, че ще е най-добре с балеринки или отворени/полуотворени платформи с каишки около глезена Peace

# 7
  • Мнения: 3 405
Аз нося цял бански. От години Simple Smile
Имам два от ето този модел на Солея http://www.soleya.com/soleya_bg.html ( в каталога е модел S113) в различни цветове. Много красиво стоят кръстосаните тънички презрамки отзад на гърба. Nо това е модел от преди три години поне.

За това лято съм си купила половинки, с триъгълници и връзки, съвсем изчистени.

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 08:46 от Анджелина

# 8
  • Мнения: 3 447
Доживях да го кажа: Запис!  Hug Laughing
По въпроса за плажната мода не мога да се изкажа адекватно, бански почти не ползвам  Blush Винаги обаче ми е изглеждал адски изискано цял черен бански (макар че не си го представям върху себе си в жегата) - цък, цък, цък.
Споделям новото си откритие - спрей с термална вода на Uriage. Признавам, че винаги съм смятала за лиготия да давам пари, за да се пръскам с минерална вода. Но май не е точно така  Simple Smile Много добре овлажнява, освежава тена, успокоява раздразнения и кожата става като бебешка. За деца също е добре.

# 9
  • Мнения: 3 405
Аз сега ползвам слънцезащитно мляко на Юсерин, против слънчеви алергии, фактор 30. Не мога да се покажа на слънце, затова и от години съм с цял бански. Надявам се това мляко наистина да е против алергии, за да си нося новия бански костюм Grinning

# 10
  • Мнения: 2 039
Онзи ден си купих същата термална вода  Peace
Банските-харесвам ето това: http://womensecret.com/ и изобщо много модели на марката  Heart Eyes
честно казано, не приемам плажната мода като нещо специално. Дори не ми хрумва да се суетя преди да тръгна на плаж. Бански, хавлия и толкова . Нося един бански по няколко години, обикновено имам само един  Peace

# 11
  • Мнения: 2 448
Цял бански не обичам да нося. Харсвам и купувам ето такива модели:
този
страхотни цветове
и това.

# 12
  • Мнения: 14 472
и аз съм решила тази година с цял бански, на триумф съм си заплюла два, електриково син и черен. черния особено ми е много на сърце, с една голяма черна шапка и черни слънчеви очила Sunglasses

# 13
  • Мнения: 1 547
С какви поли/рокли според вас може да се съчетае приятно за окото и хмз, тъй да се каже модно тенденциозно?

Хм, хм, с поли не съм убедена, че е лесно да се съчетават гуменки, освен ако не иде реч за дама 1.80 и 55 кг.  Mr. Green Бих ти препоръчала да си ги носиш с дънки, със спортни панталони 7/8 или с клин + туника.


Бански, казвате... Ползувам само долни части, тъй че ми е все едно, но ето този с този си поръчах вчера. Не ми е особено много любим, но не ми стигна търпение да търся и намеря подобен на показания от infantilno. Додо, за никакво лекомислие не ща да чувам - цял бански ще сложа не по-рано от ранното лято на 55-тата ми година  Crossing Arms

# 14
  • Мнения: 3 405
Хареса ми избора ти, crazy chick.
За съжаление половинките ги нося със страх. Алергията към слънцето е противно нещо, особено  когато човек живее на брега.

Общи условия

Активация на акаунт