Гърдите след кърмене?

  • 8 673
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте!Искам да попитам тези от вас който са кърмили какво стана с гърдите ви след като спряхте да кърмите?Моите си увеличиха размера многократно.Бях с много малки гърди преди да забременея а сега съм с много големи LaughingКакво да очаквам като спра да кърмя?

# 1
  • Мнения: 8 163
Ами да спаднат... И зърната ще останат "настръхнали".

# 2
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 372
Да се спаружат, уви...
И да поувиснат.

# 3
  • Мнения: 10 982
Може би няма да спаднат веднага, но рано или късно ще се случи.

# 4
  • Мнения: 2 334
За съжаление като спреш да кърмиш и хубавите моменти с по голям бюст изчезват CrazyМоите освен че спаднаха ,но станаха и по малки и все едно са празни Cry

# 5
  • Мнения: 9 776
Нещо като изцедено виме, уви. Но това, че преди са ти били малки е по-добрият вариант, защото си представи големи увиснали цици...Малките може би увисват по-малко. След първото ми раждане кърмих две седмици и до втория месец вкл. се цедих. Да ти кажа долу-горе си запазиха предишната форма, но сега като гледам как са напращяли и не ми се мисли какви ще станат после.

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Моите се смалиха с един номер, но бяха супер готини за около половин година след отбиването. После се поотпуснаха, уви Sad
Важното е да отбиваш бавно и постепенно. Рязкото спиране на кърмата съсипва бюста най-бързо.

# 7
  • Мнения: 585
На някои жени гърдите им остават по-големи, не се притеснявай, може малко да се опуснат, но няма да увиснат грозно, още повече що не са ти били големи, съвсем Simple Smile

# 8
  • Мнения: 298
Моите като спрях да кърмя бяха по-големи, но някак спаружени. Сега, месец по-късно май започнаха да се връщат към нормалната си форма.

# 9
  • Мнения: 1 938
Според мен гърдите се "развалят" от бременността, а не от кърменето. Peace

# 10
  • Мнения: 191
Ами моите определено са по-малки от преди да забременея. Четох някъде че със времето гърдите, които изглеждат така празни след отбиването се понапълват с мастна тъкан, докато стигнат първоначалния си размер. Иначе дали ще увиснат или не, зависи не толкова от кърменето, колкото от бременността и хормоналните промени.

# 11
  • На морето!
  • Мнения: 5 725
Ами моите определено са по-малки от преди да забременея. Четох някъде че със времето гърдите, които изглеждат така празни след отбиването се понапълват с мастна тъкан, докато стигнат първоначалния си размер. Иначе дали ще увиснат или не, зависи не толкова от кърменето, колкото от бременността и хормоналните промени.
Дано, дано се понапълнят, че са отчайващи.

# 12
  • София
  • Мнения: 39 711
След 1вата брем. не остана нищо от големия бюст на кърмачка. Сега не очаквам нищо по-различно.

# 13
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Ами някак си ..... празни  Rolling Eyes

# 14
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Амииииии всичко можеш да очакваш.  Моите (след бая кърмене) са малко по-големи и не по-лоши от преди да забременея. И съвсем не съм изключение Simple Smile.
И - както са тои казали преди - по-скоро бременността е фактор за разваляне на бюста, не кърменето.

Общи условия

Активация на акаунт