Сапуна

  • 1 458
  • 15
  •   1
Отговори
С какво се миете момичета  , аз преди да забремения ползвах само интимни гелове , след което минах само на вода , но то така не става то с тези течения не се издържа и почнах със сапун . По принцип има много противоричиви мнения за сапуна вие какво ще кажете ? Какво толкова може да стане най -добре се чувствам с ползването му.

# 1
  • Мнения: 5 577
На мен докторката ми каза с гел, не сапун, от него имало алергични реакции.
Или Троклобактер.

# 2
  • Мнения: 2 807
Аз се миех само с бебешки шампоани - уж са по- "изчистени" от разните му там химии.

Проблеми никога не съм имала, но и течения също...

# 3
  • София
  • Мнения: 2 896
бебешкия сапун на Nivea - ползвам го от няколко години без никакви проблеми и мирише много хубаво, затова и също се къпя с него

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 356
Аз никога не съм ползвала интимен сапун, а сега започнах. Имам някакъв проблем с бактерии (нямам никакви външни признаци, течения и т.н.), та се удя вече как да се пазя: тоалетната хартия да не е цветна и ароматизирана, сапунът да не е ароматизиран, пера бельото отделно с много гореща вода и т.н.
Понеже всяка сутрин пускам душ и ползвам самобръсначка, няма как да не ползвам някакъв сапун, та минах на интимен, но изобщо не знам дали е добре. Ползвам го само външно, знам, че дамски душове, прмивки и т.н.не трява в никакъв случай!

# 5
  • България-София
  • Мнения: 573
С обикновен тоалетен сапун или интимен - разлика нямаше

# 6
  • Мнения: 3 777
Сапуна нарушава интимната флора.
Затова има интимни - те са по щадящи.

# 7
  • Мнения: 2 028
поради обилното ми течение мойта дофторица ми препоръча един интимен шампоан Триклобактер, само за външно ползване. много съм доволна! иначе преди това ползвах най-обикновен сапун на Палмолив, не съм имала обриви или нещо друго

# 8
  • Мнения: 2 498
Още преди да забременея си ползвах интимен шампоан DERCOME на Dr. Wolff...Ползвах го и по време на бремеността си и продължавам с него...за мен той е най-добрият newsm10...

# 9
  • Мнения: 8 769
Аз от как се помня все нормален сапун ползвам, а от няколко години(може би повече от 10)-душ гелове. Децата ми нямаха бактерии, аз също нямам проблеми (освен гъбички от време на време, но те не са свързани със сапуна, а с ходене по басейни)

# 10
  • Мнения: 5 299
Винаги съм ползвала интим.гел или душ-гел,но сапун-НЕ,ужасно много ми изсушава кожата...

# 11
  • Мнения: 1 038
От много време не съм ползвала сапун,мия се предимно с интимен гел душ.Сапуна го ползвам за лицето и ръцете,защото кожата ми е ужасно суха,и като се изкъпя със сапун ми става ужасно суха. Wink

# 12
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
аз ползвам само интимен и се чувствам много добре,не ми изсушава кожата , когато съм се мила преди със сапун тя ставаше суха и не се чувствах много добре ,доктора който ме наблюдава дори ми каза да не употребявам и интимния всеки ден ,за да не нарушава средата ,въпреки ,че е по-нежен от сапуна

# 13
  • Мнения: 532
Само сапун.Сега в момента ползвам козметика на DOVE и съм много доволна.

# 14
  • Мнения: 2 784
Интимен гел,откакто ги има на българския пазар.Преди това ползвах бебешки сапун.Доколкото знам,поносимостта към интимните гелове е свързана с киселинността на влагалището.Имам приятелка на която не и понася нищо,освен сапун-от гела получава течение.Та това и беше обяснил гинеколога и.

Общи условия

Активация на акаунт