Dайте съвет?

  • 1 288
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 654
Grinning На последната консултация,педиатърката ни каза че с Краси всичко е наред и вече е време да се изправя,като се държи за околнитв мебели(което си е подготовка и за прохождане след време). Close Работата е там че ние нямаме почти никакви мебели(стаята е много голяма и слънчева и в нея в единя край има едно бюро ,а в другия е телевизора на една поставка.Аз съм сложила едно одеало и там са играчките на Краси,където той си играе .Та сега се чудя какво да му измислим ,за което да се хваща и изправя и да е безопасно за него Confused Дали няма нещо готово  по магазините,което аз да  не знам за тази цел? Confused Дайте идеи какво да направим.
Предварително благодаря Grinning

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Дори и да има нещо специално за целта, гаранция, че Краси няма да се изправи на него Wink

И аз много се чудех Мартин на какво ще се подпира - всичките ни мебели ( които също са много малко) ми се струваха неподходящи - но човека си се изправя перфектно на тях - бюро, легло, скрин и един люлеещ се стол. Така че когато е готов да се изправи всичко ще му е удобно  Grinning

# 2
моят син пропълзя на 6 месеца, дни след това се изправи сам в кревата си. у нас също няма мебели, по които да се изправя. той използваше стените, ако допълзи до тях, но не винаги се сещаше. Някъде когато стана на 10 месеца му взехме нещо подобно за бутане





и той на 11 месеца се пусна сам да ходи. Но беше стабилен като започна да бута. в смисъл можеше без проблем да се изправя сам от клекнало положение. дадохме буталката на наше познато детенце наскоро, то още не беше стабилно, но тъй като играчката много му хареса, за около две седмици вече я буташе и след още две проходи.

# 3
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
о, да:) той ще си намери:) не се тревожи....
към бюрото ако имате стол на колела ще падне голяма забава:)

# 4
  • Мнения: 2 693
Лидия Grinning , те са неколкократно по-изобретателни от нас, така че остави Краси сам и гледай какво става! Grinning

А, и ако имаш възможност, остави леко открехната вратата и тичай да заредиш камерата или фотото /без да те види Краси обаче/ Laughing  Laughing  Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат на: LIDYA
Grinning На последната консултация,педиатърката ни каза че с Краси всичко е наред и вече е време да се изправя,като се държи за околнитв мебели(което си е подготовка и за прохождане след време). Close Работата е там че ние нямаме почти никакви мебели(стаята е много голяма и слънчева и в нея в единя край има едно бюро ,а в другия е телевизора на една поставка.Аз съм сложила едно одеало и там са играчките на Краси,където той си играе .Та сега се чудя какво да му измислим ,за което да се хваща и изправя и да е безопасно за него Confused Дали няма нещо готово  по магазините,което аз да  не знам за тази цел? Confused Дайте идеи какво да направим.
Предварително благодаря Grinning


Това, което Шаня е дала по-горе според мен е много подходящо за вашия случай, поне според мен де...
На първата картинка!

# 6
  • Мнения: 654
Цитат на: Shanya
моят син пропълзя на 6 месеца, дни след това се изправи сам в кревата си. у нас също няма мебели, по които да се изправя. той използваше стените, ако допълзи до тях, но не винаги се сещаше. Някъде когато стана на 10 месеца му взехме нещо подобно за бутане





и той на 11 месеца се пусна сам да ходи. Но беше стабилен като започна да бута. в смисъл можеше без проблем да се изправя сам от клекнало положение. дадохме буталката на наше познато детенце наскоро, то още не беше стабилно, но тъй като играчката много му хареса, за около две седмици вече я буташе и след още две проходи.

И на мен ми се струва играчката на първата картинка подходяща-би ли ми казала откъде да я купя и колко струва?
Много благодаря и на другите момичета Grinning

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Цитат на: LIDYA
Цитат на: Shanya
моят син пропълзя на 6 месеца, дни след това се изправи сам в кревата си. у нас също няма мебели, по които да се изправя. той използваше стените, ако допълзи до тях, но не винаги се сещаше. Някъде когато стана на 10 месеца му взехме нещо подобно за бутане





и той на 11 месеца се пусна сам да ходи. Но беше стабилен като започна да бута. в смисъл можеше без проблем да се изправя сам от клекнало положение. дадохме буталката на наше познато детенце наскоро, то още не беше стабилно, но тъй като играчката много му хареса, за около две седмици вече я буташе и след още две проходи.

И на мен ми се струва играчката на първата картинка подходяща-би ли ми казала откъде да я купя и колко струва?
Много благодаря и на другите момичета Grinning


Aз имам питане за тази играчка - нали е на колелца? А тогава достатъчно стабилна ли е детето да я ползва за подпора - в смисъл тя нали ще се плъзга напред и то доста бързо - съответно детето ще забива нос в земята, ако не се сеща да си мести краката - поне така си го представям де.

# 8
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат на: mam4e
Aз имам питане за тази играчка - нали е на колелца? А тогава достатъчно стабилна ли е детето да я ползва за подпора - в смисъл тя нали ще се плъзга напред и то доста бързо - съответно детето ще забива нос в земята, ако не се сеща да си мести краката - поне така си го представям де.


Според мен не би трябвало да има проблем, особено ако се търкалят по килим колелцата. Виж ако е по паркет или теракот може да е по-бързо. Иначе според мен това е идеален вариант за момченца, защото количката за кукли не върви за момченце а играе същата роля

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 274
Цитат на: Shanya






Shanya и на мен ми хареса играчката. Би ли ни казала от къде може да я купим.

Общи условия

Активация на акаунт