Преди една година...

  • 884
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 634
... в град Вантаа, Финландиа, живееше едно обикновенно тричленно семейство което година и половина преди това бяха започнали опити да станат четиричленно.

Майката в това семейство вече се беше отчаяла, когато точно преди една година... на 13 юни видя заветните 2 чертички... и почти се побърка от радост.

След несигурна диагноза за ПКЯ тя си мислеше, че никога няма да стане отново мама (тъй като си имаше едно малко сладко момченце), но ето че молитвите й бяха чути и отговорени. След намесата на персонала на Женската Клиника в Хелзинки и след правенето на безбройни кръвни хормонални тестове и пиене на Теролут (Дуфастон) и Кломифен (Клостилбегит) най-сетне двете чертички бяха на яве... цели 5 теста си имам в къщи в ден днешен, да ми напомнят за това.

Та една година точно днес... от както и май известих точно в този форум, че ще си имаме бебе... И как само бях най-щастливия човек на света след това... А сега, сега имам едно малко съкровише, спящо в леглото ми. И едно още по-малко съкровище, спящо в шезлонга (следва местене в бебешкото легълце). И са ми и двете толкова свети и мили и златни. И не ми се ще нищо и никой в този зъл свят да ги нарани. И само как ме боли, за това, че не мога да им осигуря едно зраво семейство... а мога само да им дам всичката си майчина обич и да се надявам, че това ще им стигне.

Но милички, искам само да ви пожелая щастието което беше с мен преди точно една година...

Обичам ви!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
.... И само как ме боли, за това, че не мога да им осигуря едно зраво семейство

... а мога само да им дам всичката си майчина обич и да се надявам, че това ще им стигне....

Обичам ви!

.....Ей мамче Фин , разплака ме ....!

...И забранявам ти да чустваш болката , за която говориш ! .....  Нея трябва друг да я изпитва ! Twisted Evil

...Даваш достатъчно на дечицата си !

...И обичта е взаимна !  Heart Eyes

# 2
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Бъди сигурна, че им даваш достатъчно..
Ти си невероятен човек.
Желая ти много щастие, и да се сбъднат меччтите ти  bouquet

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
МОФ-че разчувства ме много още рано рано сутринта Heart Eyes
Ти си невероятен човек и още по-невероятна майка. Бъдете живи и здрави ти и твоите сладки дечица Heart Eyes
И никакви черни мисли..ей Naughty

П.П и аз искам такова венче като на Неа Mr. Greenмного сте сладки  bouquet

# 4
  • Мнения: 4 068
Мнооооооооооооооооооого добре си го спомням този момент от преди година. Мале каква неистова радост беше! Леле как лети времето!

Моф, разчуства ме и мен!Ти наистина си страхотен човек и прекрасна приятелка! Аз мога само да съм благодарна, че имах възможността да се запозная и спиятеля с теб, и че до ден днешен си пишем и говорим по нета. Винаги си успявала да ме разсмееш и да ме ободриш. Надявам се, че и ние ти деистваме така! Ето сега ти казвам да оставиш черните мисли, защото имаш две прекрасни същества, на които си дала живот, и които те обичат повече от всичко!
А щастието, което изпита ти когато видя двече чертички преди година и аз преди около 8 месеца го пожелавам от все сърце на всички момичета в този и в съседния форум!
Прегръдки Моф!

# 5
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
МОФ желя ти много щастие!  bouquet
И ако може по рядко да те налягат черните мисли!
Ти си страхотна жена и майка! Който не може да го оцени не те заслужава!

А щастието което си изпитала преди година, го желая на всички момичета които наистина искат бебе baby_neutral

# 6
  • Мнения: 9 077
МОФ-ченце,здравото семейство се крепи на чистата любов,майчината любов,а не на лъжи...Така че дечицата ти имат всичко което йм е необходимо-ТИ newsm51

# 7
  • Мнения: 11 607
Да, хубав постинг и както разбирам на една хубава жена и майка!

Искам и аз да кажа,че аз по това време долу горе - на 21.06. - разбрах за първи път,че ще ставам мама само,че преди 10 години! Да,времето лети бързо! Да даде Бог на повече хора подобно време,което лети бързо и подобни годишнини!

Кураж на всички!

# 8
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Честита годишнина Laughing
И мисли само за хубавите неща, които те очкват с тези прекрасин деца. Дай им цялата си любов за да ти отвърнат със същото и да се чувстват те единствените!

# 9
  • Мнения: 533
Здравей,

Сигурна съм, че децата ти ще са щастливи и ще растат, обгардени с любов Grinning

Поздрави Sunglasses

# 10
  • Мнения: 1 329
Мама Фин, поздравявам те за смелостта, куража, любовта, който имаш и раздаваш на децата си и на нас!
Ти си страхотен човек и прекрасна майка!  bouquet

# 11
  • Мнения: 7 716
Ех, как лети времето.
Радавй се на малките съкровища до теб. Другото все ще се нареди някак си.

# 12
  • Мнения: 288
Хубав човек - намерила си време и сили е позитивни мисли да ни припомниш този ден. Тогава аз само надничах тайничко в този форум и не смеех да пропиша.
Само хубави неща ти пожелавам от тук нататък.
  bouquet

# 13
  • Мнения: 508
Помня,помня.....цяла година е минала от тогава ThinkingТи си една щастлива майка на две деца.Да са живи и 3драви и ти покрай тях.Бьди Щастлива,вси4ко Ще си дойде на мястото Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 3 010
Благодаря ти за милите думи МОФ, наистина много топлина се чувства от тях. Искам и аз да ти пожелая много успех в живота! И нека тези двама сладурковци ти носят много радости! Да са ти здрави и благословени!

Общи условия

Активация на акаунт