Лосион или мляко вечер след бана за лятото?

  • 2 701
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 44
Привет момичета, моето бебче беше зимно и го мазах с олиото на Бюбхен, но сега вече много тежко му идва в тия жеги. Не съм на ясно обаче кое от двете е добре за лятото лосион или мляко за след баня?

# 1
  • Мнения: 219
аз от два дни замених олиото с мляко, също на Бюбхен  Peace
млякото го използвам след баня и на всяка смяна на памперса

# 2
  • Мнения: 274
Аз съм мазала с мляко на Бюбхен в жегите и съм доволна Peace

# 3
  • Мнения: 5 391
С олио отдавна не мажа, само с мляко.

# 4
  • Мнения: 583
Мляко,но лично аз вече не я мажа,слагам само в областта на памперса и то не всяка вечер.

# 5
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Много е жега за олио и/или лисион според мен. Мляко е о.к. ( говорим за бебче с нормална кожичка )

# 6
  • Мнения: 14 654
Ако бебето няма проблеми със суха кожа, няма нужда да се маже с нищо. Това е моето мнение.

# 7
  • Мнения: 103
Млякото е за лятото, понеже охлажда  Peace

# 8
  • Мнения: 73
Здравейте мисля,че за лятото е по добре да ползваме лосион,защото е малко по лек. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 73
Исках да попитам от какви марки млека и лосиони сте доволни?

# 10
  • Мнения: 1 546
 И аз спрях да мажа с олио. Сега от време на време мажа с млякото за тяло на Мустела

# 11
  • София
  • Мнения: 1 555
Лосионът е по-добър за лятото. На нас така ни казваха в училището за бременни - по-мазно кремче за зимата, за есента мляко, а за лятото - лосион с по-малко липиди.  Peace Поне на Себамед, така се подреждат продуктите по процент на липиди. Не знам при другите марки как е, но с две думи - за топлото време избирай продукта с по-малко липиди.

С олио аз лично никога не съм мазала, не мисля, че е подходящо.

# 12
  • София
  • Мнения: 43 900
Мляко - по-нежно е.

# 13
  • Мнения: 4 784
С олио го мажех само в самото начало, докато да изхабим едната опаковка. След това само с тоалетно мляко. Ползвали сме на Авент, Хип, Мустела и Пенатен. От всички съм доволна.

# 14
  • Мнения: 2 587
С тоалетно мляко!Доволна съм от Мустела.

Общи условия

Активация на акаунт