пъпки на брадата?

  • 15 599
  • 17
  •   1
Отговори
здравейте, периодино ми се появяват пъпки на брадата - а ако нямам пъпки, то имам останали пигменти Sad как да ги лекувам? по други части от лицето нямам, от време на време случайно някоя ня бузата се появява, но основният ми проблем са тези на брадата, направо не ги понасям Close

# 1
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Посети дерматолог.......

# 2
Посети дерматолог.......

може ли да ми препоръчаш някой?

# 3
  • София
  • Мнения: 4 736
пъпките по брадата често са знак за хормонален дисбаланс.

# 4
  • Мнения: 660
С аз мисля,че проблема е хормонален,от 1 месец живея отново в София и от както съм тука имам същия проблем..А сега де и аз незнам как така,но взеха да ми с епоявяват огромни такива пъпки по 1 или 2 на лицето,които минават после със седмици и оставят кафяви петънца...Отвратително е и неприятно и аз се чудя какво да правя newsm78Била съм на дерматолог,нямаше голям ефект от това което ми каза..Да се храня балансирано и изчистено,но аз по-принцип така се храня и пак си излизат..Сега пия цинк да видим дали ще има ефект и да се прочистя...

# 5
  • Мнения: 1 447
Посети дерматолог.......
Най-добре ще ти каже дерматолога. Peace

# 6
  • Мнения: 1 310
Това беше моето спасение

А от кафявите петна се оттървах с периодичен пилинг с ето това

# 7
  • Мнения: 1 731
И аз ползвам този коректор и си загарят бързичко въпреки ,че са болезнени. Thinking

# 8
  • Мнения: 142
Това беше моето спасение

А от кафявите петна се оттървах с периодичен пилинг с ето това

Може ли да им напишеш имената, че не се виждат много добре на картинките?

# 9
  • Мнения: 1 731
Първото е коректор на Орифлейм със зелен чай май беше или мента едно от двете Embarassed.а второто е маска с грозде пак на Орифлейм.Ако имаш подръка дистрибутор,ще ти обясни. Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 194
здравейте, и на мен ми се появяват понякога такива пъпки и за себе си установих следното:
ако си пипам често през деня по лицето или ако говоря много по телефона.

В София е много мръсно и с пипането ние допринасяме за появата им.

Опитайте да следите себе си - колко често се пипате по лицето - брадата .
и редовно почистване вечер и сутрин.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 415
И на мен ми се появяват пъпки на брадата и долната челюст  Tired ...козметичката ми каза, че е на хормонална основа...
сега ям по-малко сладко и ползвам една българска маска с активен въглен веднъж седмично и определено пъпки нямам  Naughty
но, ако са повече и не ти се вижда в границите на нормалното задължително трябва да се консултираш с дерматолог  Peace

# 12
И на мен ми се появяват пъпки на брадата и долната челюст  Tired ...козметичката ми каза, че е на хормонална основа...
сега ям по-малко сладко и ползвам една българска маска с активен въглен веднъж седмично и определено пъпки нямам  Naughty
но, ако са повече и не ти се вижда в границите на нормалното задължително трябва да се консултираш с дерматолог  Peace

преди и аз си мислех, че сладкото ми влиея, но напоследък ям ужасно малко сладко- може би по едно блокче на седмица макс - но пъпки пак ми се появяват. А как се казва точно тази маска с активен въглен?

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз не мисля, че сладкото влияе ...просто споделям наблюдения  Flutter
маската е на Амрита с активен въглен...не можах да намеря снимка обаче  Tired пише тука, че е за професионална употреба  Peace

# 14
а като цена горе-долу как върви?  и в аптеките ли се продава или по-скоро в козметични магазини?

Общи условия

Активация на акаунт