Бебешки албум-дневник

  • 1 599
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 429
Моят бебок след седмица става на 6 месеца, а още няма албум-дневник  Embarassed Предвидила съм снимки и си записвам в една тетрадка разни неща, но не е същото. От седмица "ровя" в интернет, но незнам на какво да се спра, че има само снимки на кориците, а описанието не е изчерпателно. Какво да си взема  newsm78

# 1
  • Мнения: 4 335
От кой град си?Аз си взех много хубав,с много описания вьтре.От Варна сьм,мога да ти кажа от кьде,ако те интересува  bouquet

# 2
  • Мнения: 429
От Русе, но все пак кажи какъв е, какво има вътре. Може и да мога да си го намеря и тук.

# 3
  • Мнения: 4 335
Много са нещата,немога вси4ко да ти изредя,но има-родословно дьрво,за изписването от болницата-дата,кой лекар те е израждал,акушерка,колко дни сте лежали там..За вси4ко има място и за снимки до попьлването.Има направено по месеци-тегло и рьст,място за отпе4атьци на кра4е и рь4и4ка.Има за попьлване на вси4ко пьрво-гукане,обрьщане,пюре,дума и т.н.Има за ваксините,за крьщенето,за рожденните дни,за прощьпулника.Едно ти обясних Embarassedама дано горе долу си ме разбрала.Виж по фотата,там трябва да ги има.Успех Hug

# 4
  • Мнения: 429
  bouquet Звучи добре, но какво пише все пак на корицата? А до колко години на детето може да се попълва? Някъде бях срещнала повече от 1 година, но не мога да намеря сега къде беше Thinking

Последна редакция: сб, 21 юни 2008, 22:22 от shanel1982

# 5
  • Мнения: 4 335
4акай да погледна,4е не помня Embarassed

# 6
  • Мнения: 4 335
Пише-НАШЕТО БЕБЕ,незабравими мигове,албум дневник,издателство "ФЮТ".Вси4о това е написано едно под друго.Моят е син с едно зай4е отпред,но имаше разли4ни цветове.

# 7
  • Мнения: 429
  bouquet благодаря ти!

# 8
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз имам този за каката, за малкия съм си поръчала този. До една годинка са, за снимките е оставено място, нещо като джобче се получава от двете страници. Имам и този, но не съм доволна от него. Мястото за снимките е много малко, макар че е до първи клас.

# 9
  • Мнения: 4 335
Този е до третият рожден ден Laughing

# 10
  • Мнения: 429
микки, немога да отворя първите 2 препратки. Какво пише на кориците?

# 11
  • Мнения: 429
Ха, успях вече Hug. Дори си купихме вече втория - този със зайчето. Сега само остана да измисля как да направя отпечатъка на крачето и ръчичката newsm78.

# 12
  • Мнения: 4 335
Аз ги направих с мастило от пе4ат Mr. Greenпосле какво миене падна ooooh!Инь4е една мама каза,4е ги правила с 4ервило.Имаше и други идеики,ама сега не се сещам.Има такава тема в "майките" Peace

Общи условия

Активация на акаунт