забавяне цикъл

  • 696
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Здравейте,
по принцип имам супер редовен цикъл, дори и след раждането винаги ми идва на 28 дни. Този месец ми закъснява 8 дни, като от преди 15 дни започнаха да се появяват всички признаци на цикъл- подуване на гърди, вече и тежест в корема. Ходих оня ден на ехограф, не съм бременна. Лекарката каза ако до понеделник не дойде да отивам пак. Този месец имах доста напрежение и стрес.
В момента гърдите ми направо ще експлоадират, много напрегнати и болезнени.
Много ми е притеснено, опасно ли е липсата на цикъл 1 месц и ако ми изпишат нещо за предизвикване на го пия ли или да изчакам?

# 1
  • Мнения: 1 820
Не се притеснявай чак толкова предварително.Не ти е закъсняло много време нито  е прескочило,а само 8 дни!Ако ти изпишат нещо предполагам ще са противозачатъчни,но все пак зависи и на какво се дължи закъснението.Разбира се че ще трябва да го пиеш,нали лекар ще ти го изпише?Ще ти каже и причината,а ти ще си решиш дали да ги пиеш.Може да ти закъснее и от стрес,и от смяна на климат,и от приемани АБ и от много неща.Така че не мисли за най-лошото,иначе гледаш ти прескочило и другия месец WinkУспех и пиши какво е станало в понеделник!

# 2
  • София
  • Мнения: 708
Здравей! Знаеш ли, мисля че е нещо от времето (при теб явно + стрес).  На мен ми закъснява с 1 седмица, и малко ми беше притеснено. Абсолютно всички приятелки, с които говорих, казаха че този месец им е закъсняло, на едната даже с 2 седмици. Явно има нещо, което ни влияе Simple Smile Така че споко  Wink

# 3
  • Мнения: 69
и на мен ми закъсня този месец с 8 дена ,за първи път ми се случва толкова голямо закъснение ,но си ми дойде,може нещо от времето

# 4
  • Добрич
  • Мнения: 5 446
Преди ми се е случвало да ми дойде и на 40-я ден. Не се притеснявай предварително. Щом си била подложена на стрес много вероятно е затова да ти закъснява. Едва ли ще ти изпишат нещо по - различно от противозачатъчни лекарства.

Общи условия

Активация на акаунт