Пак започнах да ям:(

  • 5 424
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 278
Много съм нещастна Cry От октомври до май свалих 26кг, ама сега какво ми става EmbarassedОт 10-тина дена добре си похапвам, направо я забравих тая НВД #Cussing outКажете ми как да се мотивирам отново, защото сега все си казвам - край! От утре.....ама пак нещичко ще ме изкуши и...ако я карам така, незнам докъде ще стигна  Thinking Sad

# 1
  • Мнения: 46 437
Направи си меню в началото на седмицата и се придържай към него  Wink

# 2
  • Мнения: 133
здрасти-по въпроса как да отслабнеш-препоръчвам ти сайта www.tialoto.bg разгледай го,лично аз използвам в момента едноседмична диета за отслабване,има ефект,но не мога да ти кажа колко сам свалила,защото кантара ми се счупи.Успех със свалянето

# 3
  • Мнения: 4 362
Мммм и аз съм така свалих и сега от няколко дни ела да видиш какво става даже в момента ръбам една бисквита Blush
Ами ако искаш от утре заедно аз също започвам сериозно че има 18 дни още до почивката на море а на нищо моето вече не прилича.Аз ще съм пак на принципа на НВД,само,че повече ще наблягам на салати,сирене,кашкавал,абе само ззеленчуци,дано послваля още нещо
Имам един глупав въпрос относно НВД,нали е разрешено месо ,без колбаси и без да е пържено,това означава ли че примерно може да е каквото и да е месо или примерно кайма,която ще препечем като кюфтета? Blush Blush BlushИнтересно ми е също понеже неможе олио за салати сега изпозвам някакъв зехтин вие как си правите салатите? Blush Blush Blush

# 4
  • Мнения: 46 437
здрасти-по въпроса как да отслабнеш-препоръчвам ти сайта www.tialoto.bg разгледай го,лично аз използвам в момента едноседмична диета за отслабване,има ефект,но не мога да ти кажа колко сам свалила,защото кантара ми се счупи.Успех със свалянето

Аз разбрах, че вече е отслабнала, а сега въпроса е как да задържи килата, а не да сваля още  newsm78

# 5
  • Мнения: 4 362
здрасти-по въпроса как да отслабнеш-препоръчвам ти сайта www.tialoto.bg разгледай го,лично аз използвам в момента едноседмична диета за отслабване,има ефект,но не мога да ти кажа колко сам свалила,защото кантара ми се счупи.Успех със свалянето

Аз разбрах, че вече е отслабнала, а сега въпроса е как да задържи килата, а не да сваля още  newsm78
Аз пък разбрах,че иска отново на НДВ да се мотивира да я започне  newsm78

# 6
  • Мнения: 278

Ами ако искаш от утре заедно аз също...

Много искам, но незнам дали ще устискам  Embarassed
А по повод другите ти въпросчета, аз само 10-тина дни бях на строга НВД, останалото време, хм, как да кажа, спазвах основните принципи - без хляб, сладко, ориз, картофи, боб, леща и т.н. Но ползвах олио за салата, а скарата не спираше да пече кебапчета и кюфтета Embarassed
здрасти-по въпроса как да отслабнеш-препоръчвам ти сайта www.tialoto.bg разгледай го,лично аз използвам в момента едноседмична диета за отслабване,има ефект,но не мога да ти кажа колко сам свалила,защото кантара ми се счупи.Успех със свалянето

Аз разбрах, че вече е отслабнала, а сега въпроса е как да задържи килата, а не да сваля още newsm78

Вярно смъкнах, ама ми остават още 10кг Twisted Evil
Бях спряла да смъквам и затова реших да си разбутам малко заспалите сланинки като им вкарам малко въглехидрати Crazy Да, ама сега не мога да се спра newsm61

# 7
  • Мнения: 3 611
Абсолютно поzната история.
Отслабнах zадоволително и реших да се поотпусна "малко". Така се отпуснах, че zа месец качих 5 кила, а след това уж все "почвах" диета , па "неzнайно" как качих още почти толкова.
Как се амбицирах ли?
Ми вече никакви "нормални" дрешки не ми ставаха. (zа миниатюрните да не говорим) Rolling Eyes Трябваше пак да сортирам гардероба и да сложа само "дрешките, които нося като дебела".
Това ми даде достатъчен стимул да подновя НВДто, та дори да включа и Лунната.
Отново отслабнах, но има дни в които се дъня отвратително - като вчера например - уж една лъжичка Нутела и... кога поглеждам аz обирам дъното на буркана  #Crazy


# 8
  • София
  • Мнения: 3 328
...уж една лъжичка Нутела и... кога поглеждам аz обирам дъното на буркана  #Crazy
Бррр, не ти ли прилошава от толкова сладко наведнъж Shocked

# 9
  • Мнения: 46 437
...уж една лъжичка Нутела и... кога поглеждам аz обирам дъното на буркана  #Crazy
Бррр, не ти ли прилошава от толкова сладко наведнъж Shocked

Аз шоколад мога да ям в промишлени количества  Laughing Преди години 2 месеца бях на мляко - прясно и Шоколад Милка, свалих 8 кг., вечер обикновено ядях само сирене и салата  Grinning

# 10
  • Мнения: 3 611
...уж една лъжичка Нутела и... кога поглеждам аz обирам дъното на буркана  #Crazy
Бррр, не ти ли прилошава от толкова сладко наведнъж Shocked

Тц, ни ми прилошава, ни нещо друго ми става. Само гуzната ми съвест се събужда...

# 11
  • Мнения: 4 362
Хайде от днес започвам аз ,че като се погледнах в огледалото имам да свалям поне 5 килца до края на месеца,снощи се натъпках едно хубаво със сладко Blush
Аз не хапвам през деня ама като дойде вечерта не питай ужас

# 12
  • София
  • Мнения: 5 826
Преди години 2 месеца бях на мляко - прясно и Шоколад Милка, свалих 8 кг., вечер обикновено ядях само сирене и салата Grinning

Как така си свалила с шоколад ???  Shocked
Я разкажи по подробно за тая диета моля  Praynig

# 13
  • Мнения: 46 437
Преди години 2 месеца бях на мляко - прясно и Шоколад Милка, свалих 8 кг., вечер обикновено ядях само сирене и салата Grinning

Как така си свалила с шоколад ???  Shocked
Я разкажи по подробно за тая диета моля  Praynig

Не е диета, имах тежък изпит и шоколада ме успокояваше. Почти не се движех, само вкъщи с книгите  Laughing не знам, обяснявам си го, че като съм приемала еднообразна храна, нещо като разделното хранене  Grinning Тогава не съм го правила с цел отслабване и доста се изненадах като се качих на кантара  Grinning

# 14
  • Мнения: 3 537
Ето ти страхотна мотивация:Кажи на мъжа ти да ти повтаря ,че си дебеличка и ще се мотивираш.Поне при мене действа с огромен успех Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт