Зверско подсичане

  • 13 443
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 168
Момичета помагайте!
Утре ще ходим на доктор но до тогава какво мога да направя?
Дъщеря ми се подсече зверски. Подсича се за 2-ри път за 6 месеца. Първия път беше на месец и мина за 2-3 дни с крем Бочко. Сега обаче продължава 5 дни и се влошава. Сменям по-често памперса, изкарва повече от 2 часа на ден по голо дупе, мия я с вода, дори и да не е акала + яко мазане с Бочко. Тръгнахме от няколко пъпчици и въпреки всички процедури сега цялото дупе е на на пъпки, червено, а сега на банята дори забелязах, че почват да се разраняват
Какво да правя Sad помагайте!

# 1
  • Мнения: 9 814
Пробвай с крем Здраве или Бейбитан.
И сигурна ли си, че е просто подсичане?

# 2
  • Мнения: 8 163
Не мисля, че сама можеш да направиш нещо - според мен това са гъбички. Утре докторът ще предпише лекарство.

# 3
  • Мнения: 21
Купи си Мустела - има витаминен крем против подсичане и друг, който е вече за посечено дупе. Ние ползваме първия крем и досега дъщеря ми нито веднъж не е била дори зачервена! Наистина голямата туба струва 15 лева, но си заслужава... а пък и се ползва доста дълго!

# 4
  • Мнения: 7 201
И сигурна ли си, че е просто подсичане?
PeaceКогато на сина ми се беше разранило дупето-кожен лекар го прегледа и му предписа микстура,приготвена в аптеката.
Тъй че най-добре го заведи при специалист! Peace

# 5
  • Мнения: 1 168
Ох, знам ли и аз вече какво е!?
Получи све когато една вечер се е изакала /явно/ още вечерта след последния памперс или рано през нощта /на сутринта беше сухо и попило/ - до сега не е акала след баня, чак след сутрешното мляко!
Затова реших, че е подсичане, ама не минава Thinking

# 6
  • Мнения: 9 814
Ох, знам ли и аз вече какво е!?
Получи све когато една вечер се е изакала /явно/ още вечерта след последния памперс или рано през нощта /на сутринта беше сухо и попило/ - до сега не е акала след баня, чак след сутрешното мляко!
Затова реших, че е подсичане, ама не минава Thinking
Дъщеря ми получи гъбички веднага след като ни изписаха от родилното. Когато я заведох на лекар първото нещо, което ме попитаха беше:"Какво си яла или пила?". Бях пила портокалов сок, от кърмата съответно отива в урината на бебето, която ставала "остра" и с висока киселинност, ми обясни педиатъра. Мазах с антибиотична паста.
След време получи пак гъбички, вече не беше с памперс и отново беше от храната.

# 7
  • Мнения: 540
ох не знам най-добре изчакай до утре и се консултирай с лекар

# 8
  • Мнения: 1 512
Консултирай се с педито и смени марката памперси

# 9
  • София
  • Мнения: 545
След антибиотик моят син се подсече така, както описваш, пищеше милия от болка и не искаше да се къпе, опитах BabyDream, за два дни се оправи. Другото много добро кремче е на Д-р Пашкулев, с екстракт от невен.

# 10
  • Мнения: 5
Моя съвет е да изчакаш мнението на педиатъра.Но пък едно добро намазване с крем Здраве не би навредило.Моята дъшеря е на 7 години и аз никога не оставам без такъв крем.Като бебе и ние стигнахме до там, че се наложи да я мажем дори със синьото мастило.Леле ужас колко плака мъничето.Винаги ще съм благодарна на хората,които ми казаха, че само с този крем е най -ядобре.

# 11
  • Мнения: 1 168
Ама ние и в момента сме на антибиотик, значи и от това може да е? newsm78

# 12
  • Мнения: 191
Ама ние и в момента сме на антибиотик, значи и от това може да е? newsm78
[/quo


Много вероятно е и да е от това. Инче на моето бебенце много му помагаше кремче на Мустела с/у подсичане. Дано си решите проблема възможно най-скоро.

# 13
  • Мнения: 56
Преди време за подобно подсичане лекарят предписа нещо срещу гъбички и каза, че ако не мине за 2-3 дни да купим Гентамицин за мазане.


# 14
  • Мнения: 959
Ако имаш дефламол, намажи бебето. Облекчава.

Общи условия

Активация на акаунт