Вирус мори, черен ПР или има място за притеснение

  • 2 569
  • 16
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 8 999
Приложила си статия за фалшиви повиквания, а не за вирус /както гласи заглавието ти/.
Нищо не разбрах.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Този вирус го минахме преди две седмици.Велизар беше с 40 градуса Т, разтройство - направо вода, едва отървахме болницата.Цяла седмица диета - само ориз и картофи яде, АБ пи, смекта.Абе ужасно беше.Но в яслата е имало доста болни от този вирус.В нашата група сина ми беше осмо номер.

# 3
  • Мнения: 540
и ние го минахме миналата седмица

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Статийката е написана тенденциозно като реклама на ваксина срещу ротавирусите. От нея излиза, че има един единствен вирус, който тръшка наред.
Всяка година, най вече лятото има десетки, ако не и стотици такива. С повръщане, с разстройство, с температура, с трите едновременно...

# 5
  • Мнения: 2 818
Паника, паника  Tired Това за фалшивите повиквания повече ме впечатли.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
и ние го минахме миналата седмица
ужас...ние не сме и дано се разминем Praynig

# 7
  • Мнения: 9 814
Вчера имаше пресконференция, на която представиха ваксината срещу ротавируса.

# 8
  • Мнения: 2 005
Февруари месец лежахме в болница заради този вирус Sad Нещо ужасно е  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 10 982
Доста хора около мен - и възрастни, и деца, изкараха този вирус или са болни в момента.

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
Всяко, ама всяко лято има такива ентеровируси, особено по морето. Моето хлапе, уви, не го подмина последните две години. А аз ги карам по-тежко и от него Sad Моля се тази година да се разминем, че бебето...  Praynig

# 11
  • Мнения: 4 753
Статийката е написана тенденциозно като реклама на ваксина срещу ротавирусите. От нея излиза, че има един единствен вирус, който тръшка наред.
Всяка година, най вече лятото има десетки, ако не и стотици такива. С повръщане, с разстройство, с температура, с трите едновременно...

Мда... Пък и забележете какво пише... "Болестта може да покоси едно дете няколко пъти, като създаденият имунитет е много краткотраен"... Всички знаят, че имунитета от преболедуване на дадена болест е по-дълготраен и по-сигурен, отколкото ваксинирането... След като преболедуването в случая не дава дълготраен имунитет, къде е логиката, че ваксината ще даде такъв...  Thinking  А и цената си я бива, признавам... Който иска може да се бръкне...  Peace

# 12
  • Мнения: 5 500
По-скоро ПР на ваксината, за съжаление доста хора ще се наловят на въжето Tired
Няма вируси и болести в определени периоди. Винаги ги има. Просто някои ги хваща, други не.

# 13
  • Мнения: 8 769
Ох, аман от евтини зарибяващи кампании за ваксини.  ooooh! Тоя ротавирус го спрягат от не знам си колко години. Най-сетне, "ура" измислиха и ваксина, естествено, че трябва да се вмъкне в календара, даже в задължителния, нали трябва да се спечели нещо от цялата работа newsm11
А за да са всички убедени в наложителността на ваксинирането, трябва да са изкключително уплашени и докарани до паника!

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Поредната реклама за ваксина е това според мен.

Общи условия

Активация на акаунт