Квартира в Обзор

  • 3 004
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 772
Моля,ако някой може да ми препоръча не много скъпа квартира в Обзор.Искам да заведа детето тази година,но нямам възможност да си позволя много скъпо място.Рових в нета,но нищо не успях да си намеря,а и цените са в едни диапазони.Единствено държа да не е много далеко от плажа,защото ще трябва да се прибираме за спане на обяд,а малката е на 2г. и няма да иска да върви много.
Надявам се да ми помогнете и този път Hug

# 1
  • Мнения: 2 731
Моля,ако някой може да ми препоръча не много скъпа квартира в Обзор.Искам да заведа детето тази година,но нямам възможност да си позволя много скъпо място.Рових в нета,но нищо не успях да си намеря,а и цените са в едни диапазони.Единствено държа да не е много далеко от плажа,защото ще трябва да се прибираме за спане на обяд,а малката е на 2г. и няма да иска да върви много.
Надявам се да ми помогнете и този път Hug
Какви цени те устройват ? Тук гледа ли

http://www.kvartiri.ltd.bg/18-obzor.htm

# 2
  • Мнения: 772
Да,устройват ме,но аз искам да ми препоръча някой който е ходил и видял.Имената на улиците също нищо не ми говорят.Малко ме е страх,защото ще съм с детето.За това искам да знам точно къде отивам.благодаря ти все пак   bouquet

# 3
  • Мнения: 2 731
Предната година ходихме там .Тази също уж пак сме там .Хубаво си изкарахме и ние сме с дете.
Колкото до улиците то е написано на колко метра са от плажа .Предната година бяхме на улКозяк само една улица ни делеше от плажа .А вътре в квартирата си беше много хубаво .Тази год искахме пак в същата квартира но нямаше свободни места.
ул.Трети март пак е близо до плажа

# 4
  • Мнения: 772
Благодаря ти за отговора.Ако можеш дай ми малко подробности за цените на квартирите миналата година.Тази квартира в която сте били за целия сезон ли беше резервирана?Ако е удобно би ли ми пуснала някакви координати.Ние мислим да ходим в края на юли.
Още веднъж благодаря Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 2 296
В този период,в който ще ходиме ние няма места,но след 19.07.-не знам,може и да има.
Най-лесно е да звъннеш по телефона,а къщата е на втора линия,на 2 мин.от плажа.

Общи условия

Активация на акаунт