Онаниране

  • 6 635
  • 4
  •   1
Отговори
  • out of space
  • Мнения: 8 573
 Embarassed Embarassed Embarassed

Последна редакция: нд, 12 юни 2005, 14:09 от Erica

# 1
  • Мнения: 2 792
 Онаниране е доста силна дума, поне според мен, в тази възраст, все още няма сексуални възприятия, хормоните не са стигна ли да това ниво, проявата на чисто сексуалните усещания са провокирани от хормоналното развитие на организма, което настъпва в пубертета.
 Такъв тип реакции от децата, на тази възраст се смятат за нормални, но ако са силно изразени и продължават в дълъг период от време, се приемат, като формата на тик или т.е. може би има нещо, което притеснява детето. Ако този тип поведение смущава някой от гледащите дето или бива коментиран, пред него, може да продължи доста дълго. В общи линии, няма нищо тревожно и ако бъде възприето нормално, ще отшуми с времето, без никакъв проблем, друг е въпросът ако се задълбочи, тогава става въпрос, за ясно изразена нервна реакция и трябва да се търси причинита, която я провокира.
  Приятелката ти е напълно права, това няма нищо общо със сексулния живот и кога ще почне той, ей това ме разбива, като го погледнеш на 3 и да можеш, да кажеш, кога ще му е първия път ooooh!.

# 2
  • Мнения: 46 488
Нямам никаква представа и до скоро си мислех, че е нещо, което се случва изключително рядко. Но сега като чета май не е ... преди седмица бяхме на гости на наше приятелско семейство, което беше изумено от нещо подобно ... обаждат се на техни съседи да излязат на кафе, а майката обяснява, че могат по-късно, защото сина им сега си "вършел работата" и не можела да го прекъсва ... става въпрос за дете на 3 години - момченце...

# 3
  • Мнения: 7 821
Здравей,
В Библиотеката има хубава статия за "Сексуалното образование на децата".
Иначе аз го приемам като нещо нормално!
А това и това са теми, в които е говорено за това.

Успех  Simple Smile.

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Здравей,
В Библиотеката има хубава статия за "Сексуалното образование на децата".
Иначе аз го приемам като нещо нормално!
А това и това са теми, в които е говорено за това.

Успех  Simple Smile.



Много, много ти благодаря! Много си мила, любезна и услужлива както винаги! Изчетох всичко, беше ми адски полезно и много се успокоих! Тук е момента да си призная, че ставаше дума за моята дъщеря, но нали съм абсолютна патка в това отношение (поради мързел и неинформираност), съчиних тъпата история с приятелката. Извинявам се, простете ми!  Embarassed Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт