Споделете с мен нещо за ЕЛ ПРО /нещо ново /

  • 3 705
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте мами!
Преди 1,3м родих и не свалям килограми. Болна тема за всички нас ooooh!. Преди месец моя позната ми поооохвали ЕЛ ПРО. Супер доволна беше и реших да опитам . Споделете и вие нещо за това ново чудо.

# 1
Здравей mamaane!


Чух че продукта има страхотни резултати, но нещо не го намирам.
Вече започна   ли  да пиеш от него? Кажи къде може да се намери и дай малко повече информация за самия продукт ако имаш такава.

# 2
Privet,
 i az sam re6ila da go probvam !Moya poznata go pie i mi kaza 4e e mnogo dovolna tai kato i podtiska apetita i pohapva po malko osven tova bilo na absolutno naturalna osnova i ne predizvikva strani4ni deistviya ....za sedmica e uspyala da svali kam 2 kg , pie okolo 20 dni.       

# 3
Здравейте!

Аз успях да си го намеря наистина трудно . В аптеката го поръчах и на другия ден ми го донесоха, но после в друга го видях. Аз го пия от скоро и се надявам на добър ефект. Добре ми действа и не се тъпча постоянно с храна.Тези червени водорасли / това е основната съставка / може и да ме вталят най - накрая  Grinning.Кутийката е пред мен и ако искате още информация съм на линия докато малкия спи

# 4
Mamaane,

напиши нещо по-подробно: под каква форма е (хапче или течност) и от какво е направен. Дай повече информация. Може пък да успеем този път и да се вталим Laughing

# 5
Привет

Добавката е във вид на капсули. Основната им съставка е екстрат от червени водорасли, но съдържат и бамбукови фибри , естествено имат и ябълков пектин, глухарче , л- кларитин. Пият се по 6 капсули дневно

# 6
Здравей мамаане, досега само чета във форума, но открих че мога да помогна и затова ти пиша. Аз вече научих за продукта и го ползвам в момента. Засега действа и съм доволна само дето незнам колко е траен ефекта. Със сигурност ще се вталиш, но трябва да си стриктна и да го пиеш редовно.

# 7
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Ей, от къде се взеха всичките тия новорегистрирани ентусиаски.......Похвалиха нещо, даже и диалог завързаха......Дайте и малко инфо, кога и как сте качили килограмите, досега какъв опит имате с диетите, такива едни дреболийки дето създават доверие към това което се пише.....  Thinking  А като го няма по аптеките как така разбрахте за него....

http://forum.rozali.com/viewtopic.php?p=252950

# 8
Ето инфо: две бързания раждания и ето ти 15 кг отгоре. Глад не понасям ,защото съм язваджийка и търся други начини за смъкване на килца. Рекламата на тези добавки течеше дълго по тези сайтове за отслабване, които и ти явно подробно четеш. Но всъщност за ЕЛ ПРО разбрах от майките в градинката , в която ходя с бебето. Там е извор на информация за всичко и най - вече за болната тема за отслабване.
Дано съм ти задоволила нуждата от инфо , че детето вече мрънка

Общи условия

Активация на акаунт