Джапанки???

  • 874
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 947
От къде да си вземем джапанки, на две годинки сме, а по магазините е препълнено с номера над 25, които са ни големи...Изключвам тези за по 5 лв по пазарите, защото не искам вмирисани и потни крачета!

# 1
  • London, baby
  • Мнения: 800
На марката havaianas има доста джапанки и сандалки. Намира се на Графа, с/у магазина за очила.

Последна редакция: чт, 19 юни 2008, 20:52 от viessmanka

# 2
  • София
  • Мнения: 39 723
На Дияна малки джапанки бях купувала от "Бокал". Скоро обаче не съм минавала през този магазин.

# 3
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
От къде да си вземем джапанки, на две годинки сме, а по магазините е препълнено с номера над 25, които са ни големи...Изключвам тези за по 5 лв по пазарите, защото не искам вмирисани и потни крачета!

Вчера купих от Fox,номер 21 с ластиче отзад  Peace

# 4
  • Мнения: 7 947
На марката havaianas има доста джапанки и сандалки. Намира се на Графа, с/у магазина за очила.
Графа е малко общо понятие...магазини за очила доста Wink, къде точно е това?

# 5
  • London, baby
  • Мнения: 800
Поправям се, в края на Графа с Алабан. Посочила съм адреса на картата.
http://bgmaps.com/map.asp?sid=ffe94349344fd6145d688cbc37c1c6c6&a … ame=&size=5x4

# 6
  • Мнения: 7 947
  bouquet
Аз май съм ги срещала в Хот Спота...а какви цени са приблизително, има много сладки модели действително /попогледнах в нета/ дори за мама Mr. Green?

# 7
  • London, baby
  • Мнения: 800
Да, има я марката в Хот Спот-а, но не си спомням да съм виждала толкова малки размери. Скъпи са, 50-60лв са дамските, ако не се бъркам.

# 8
  • Мнения: 150
в магазин РЕНИЛО КИДС, вчера минах от там има 22 номер , сега са пуснали и частично намаление на джапанки и шапки.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Да, има я марката в Хот Спот-а, но не си спомням да съм виждала толкова малки размери. Скъпи са, 50-60лв са дамските, ако не се бъркам.
Еее, не, дамските са 25-30 лв. Това са най-готините джапанки на света Simple Smile)))

# 10
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
От къде да си вземем джапанки, на две годинки сме, а по магазините е препълнено с номера над 25, които са ни големи...Изключвам тези за по 5 лв по пазарите, защото не искам вмирисани и потни крачета!

Вчера купих от Fox,номер 21 с ластиче отзад  Peace

добавям,че струваха 9.90 лв.

# 11
  • Мнения: 7 947
Да де, ама на нас ни трябват без ластиче, защото идеята е такава - обува и събува нон стоп нашите чехли и джапанки и само се спъва, защото са големи, но взема ли му различни, тоест с ластиче - няма да ги иска...трябва да са като на мама и тате, това е WinkЗа номер не съм сигурна, има какви ли не номерации, последните ни сандалки са 24, но джапанките 24 са ни огромни....

Последна редакция: пт, 20 юни 2008, 15:21 от viliko

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 380
В Hot Spot по 19лв са детските на Havaianas, но тези след 24 номер са без ластиче отзад ( мин. лято бяхме с такива с ластик-мн. удобни) затова взех на Crocs. Детето не ги сваля!

Общи условия

Активация на акаунт