Дайте отзиви за ЛаРош Позе

  • 43 699
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 597
Моля тези,които са ползвали козметика на Ла Рош Позе да споделят с мен отзиви.По-специално ме интересува серията за нетолерантна кожа.Моята е мазна и напоследък ми се разшириха много порите,появиха ми се черни точки и пъпки.
Чакам отзиви.

# 1
  • Мнения: 368
Предпочитана от мен марка  Peace
Отиди в някоя аптека, която я предлага и поискай тестер.Лично ще се увериш.
Друг съвет не мога да ти дам, защото нямам кожа като твоята.

# 2
  • Мнения: 29
Аз също имам козметика от тази марка за проблемна кожа. Препоръча ми я специалист. Много съм доволна. Ще видиш разликата сама.. Peace

# 3
  • Мнения: 597
Ти какво точно ползваш?
Дай ми линкове ако можеш.

# 4
  • Мнения: 76
Това е единствената марка медицинска козметика, която и аз от личен опит предпочитам! На мен също ми бе препоръчана от специалист преди повече от година и след около месец резултатът бе очарователен!!! Пробвала съм още няколко други популярни марки, но за мен тази е най-добрата!
  bouquet

# 5
  • Мнения: 29
Ти какво точно ползваш?
Дай ми линкове ако можеш.
Тук можеш да видиш някои неща, а също и цени.
www.framar.bg/product.php?cat=%CA%CE%C7%CC%C5%D2%C8%CA%C0-%CB%C0 … D8&ses_cat=56


Иначе аз ползвам хидратиращ крем, гел за почистване и някои неща които ги няма тук.

Последна редакция: пт, 20 юни 2008, 15:30 от kopche

# 6
  • Мнения: 2 414
В една друга тема бях чела,че марката има крем за изравняване на тена-може ли линк или снимка?  bouquet

# 7
  • Мнения: 29
В една друга тема бях чела,че марката има крем за изравняване на тена-може ли линк или снимка?  bouquet

Този ли имаш предвид: http://www.framar.bg/product_review.php?id=30005959&from=0&a … 0%D9+%CA%D0%C5%CC

# 8
  • Мнения: 2 414
Честно казано не знам какво имам в предвид...В една тема едно момиче писа за такъм крем и така.  bouquet

# 9
  • Мнения: 597
Момичета,вчера си взех фон дьо тена на Ла Рош за нетолерантна кожа и тази сутрин се намазах.Перфектен е!!!!
Нямате представа как изглежда лицето ми днес-с много малко количество стана невероятно,много покривен е,без да стои като маска,матира и не се размазва.Стои страшно естествено,а същевременно ми скри петната и пъпките.Днес цял ден все минавам покрай огледалото и си се кефя Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 9 457
Аз не съм с проблемна кожа, но съм ползвала тази козметика и много я харесвам.
 -Eau Thermale de La Roche-Posay: Thermalwasser тази вода съм я ползвала за освежаване -след основно почистване. Действа добре на кожата-стяга порите и като, че, ли има леко антисептично действие.

MELA-D
Regenerierende Handcreme
-имах го като подарък този крем за ръце, иначе, едва ли, бих инвестирала толкова за ръцете си Embarassed Rolling Eyes. Хубаво кремче, хубаво попива, петна не знам дали маха, щото на ръцете, слава богу, все още нямам. Laughing

 -EFFACLAR
AKTIV MATTIERENDE FEUCHTIGKEITSPFLEGE
-много хубав лек флуид. Обожавам миризмата му. Hug Наистина матира. Ползвах го нощем, обаче, защото няма слънцезащита Wink. Иначе е много добро кремче. Peace

Крема, който харесвам най много е, обаче,  -HYDRAPHASE XL Reichhaltige Textur с 15 фактор. От него само мостри съм ползвала. Но ми допадна много, но най-не ми допада цената, за съжаление. Иначе щях да съм "абонирана" за него.  Laughing

# 11
  • Мнения: 483
И аз съм много доволна от тази марка, въпреки, че я ползвам от скоро. Засега ползвам крема Effaclar matt hydratant - много е добър, за мазна кожа е и хидратиращия крем Hydraphase Legere
 Смятам да си купя и други неща, като ми свършат тези , които ползвам в момента  Grinning

# 12
  • Мнения: 425
Предпочитана от мен марка  Peace

Peace В момента използвам термалната вода и хидратиращия крем Hydraphase Legere.

# 13
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
Предпочитана от мен марка  Peace

Peace В момента използвам термалната вода и хидратиращия крем Hydraphase Legere.

и аз го ползвам, но го смених, няма УВ-защита Naughty
ползвала съм Питивал срещу пъпки - помага.

# 14
  • Мнения: 5 622
Ани, не съм с проблемна кожа, но преди време съм ползвала техни продукти. Но не мога да кажа нищо, нито положително, нито отрицателно. Истината е, че май си взех твърде лек крем за моята суха кожа и затова не можах да го усетя много  Rolling Eyes

Иначе от аптека съм си купувала кремовете.

Общи условия

Активация на акаунт