Съвет за телефон?

  • 755
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 435
Така...... значи харесах един телефон за подарък.Става дума за Самсунг F480.Днес след няколко часово обикаляне из целият град се оказа че в нито един магазин го няма (както малки,така и веригите- Германос,Хенди,Мтел и т.н.).Само на едно място ми обещаха утре да ми се обадят да ми кажат дали могат да го поръчат и каква ще е цената при тях.Имам две седмици,и погледнах че в няколко сайта го продават.Обаче малко се притеснявам за качеството,въпреки че имат 2 годишни гаранции.Озадачи ме и факта,че по тези сайтове цените са с около 200лв по-евтини. Rolling EyesСега искам съвет,ако се наложи да го поръчам от сайт,на кой да се доверя:

http://www.-spam283-/rw/items/GSMSAF480-samsung-f480.html/browse … ge=7&cat=1006

http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=74&products_id=29802

http://gsm4you.com/shop/samsung-f480-p-971.html

Последна редакция: чт, 19 юни 2008, 14:16 от Slav4e_Av4e

# 1
Хм Thinking
От get.bg май офертата е най-добра,ако се притесняваш от разликата в цените-това не е проблем и аз съм си взимала телефон през интернет и моя беше доста по-евтин отколкото в магазина и единственото ми логично обяснение за това е,че в магазините явно имат наем да избиват хората Mr. Green Колкото до качеството-сигурна съм,че няма разлика дали от там или от магазина.Аз за моя телефон също много се чудех,но в крайна сметка не съжалявам,а и в крайна сметка за това е закона за защита на потребителя-ако нещо не му е наред можеш да го върнеш в 5дневен срок без даже да обясняваш защо.Така че щом има гаранция и могат да ти го доставят-давай,няма какво да се чудиш Wink

# 2
  • Мнения: 4 435
Не,не ми е проблема цената,в магазина така и иначе ще дам 1000 ако го има,въпроса ми е на кой от трите сайта мога да се доверя.Сега малко се поуспокоих,че не е толкова страшно.Благодаря.  bouquet Дано и други да се включат.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 210
Единствено с гет.бг съм имала кратък контакт лично. Синът ми пожела телефон слайдер и направих поръчка през въпросния сайт. Ама какъвто съм заплес, не обърнах внимание, че GSM-a е доста стар модел и без никакви екстри. Позвъних на посочените телефони и безпроблемно отказах поръчката. Хората бяха любезни и внимателни. dideto 85 ти е разказала за гаранцията и Закона за защита на потребителя. Успех с покупката  Peace

# 4
  • Мнения: 4 435
Мерси,помогнахте ми и двете.Сега поне няма да се чудя как да го търся този телефон.  bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 4 435
Още някой дали ще се включи? Praynig

# 6
# 7
  • Мнения: 4 435
Тая тема я знам,мерси.

# 8
  • Мнения: 575
Аз съм си купувала скенер от тях. Не съм имала проблеми, също беше по-евтин от магазина.

# 9
  • София
  • Мнения: 8 272
Моя телефон е от гет.бг. И той беше с 200-250 лв. по-ефтин, при цена 600-700 лв.
Единия вариант за разликата в парите е както при мен, телефона е с логото на Т-mobile, т.нар. "крадени" телефони, нямам идея дали е бил заключен или не, но не личеше по нищо да е пипан.
Никакви проблеми вече 6-7 м, пък и тази разлика в цената си заслужава риска.



# 10
  • Мнения: 4 435
Парите не са ми от значениеДнес се притесних,че тука го няма,а съм решила на 100% че това искам да взема за подарък.Чакам утре да ми звъннат от този магазин,където обещаха,после пък една приятелка от Бургас да погледне там по магазините до ден-два и ако не намери,ще поръчам от сайт.И така като гледам от гет.бг ще е.Дано нямам проблеми. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт