Седмичница: 31 май - 4 юни

  • 5 743
  • 64
  •   1
Отговори
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Нищо ново на фронта! Малко съм се отчаяла от отрицателния тест в петък... Този уйкенд сигурно ще ми дойде!  Sad Много се бях настроила, че този месец ще стане, правихме всичко както трябва и колкото трябва ( Wink ), а нищо...
Чудя се дали да крепя надежда, че е било рано за тест и затова беше отрицателен?!  Embarassed  Rolling Eyes
Ще си продаваме апартамента и ще се местим в ново жилище. Новината е хубава общо взето, защото новото място е готино, ама като знам каква е хамалогия едно преместване... Rolling Eyes
Май ще е по-добре да не е станало това с бебчето този месец, че ще има много тежък физически труд и ще е опасно!  Imp
При вас как е?  Wink

# 1
  • Мнения: 3 634
Здравейте и приятна и плодотворна седмица от мене...

Майка ми и брат ми са ни на гости в момента та ще се наложи да съм кратка... Бих само искала да ви кажа какво ме чака тази седмица... В сряда ще ходя да ми взимат кръв и изследват за прогестерон... Да видим дали въпреки голямата фоликула съм въобще овулирала. Мене почна малко да ме съмнява таз моя овулация, че нали слуз трябва да има... а при мене няма нищо дори наподобяващо слуз...

Гадното обаче е, че ще знам резултата от това изследване чааааак август месец... Единствената ми надежда е, че другата седмица, когато резултата ще е готов, ще се намери някоя сестра достатъчно любезна да ми каже макар и на бързо какъв е резулатата. Не че ще помогне много де, ако е негативен...

# 2
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: Мама от Финландия

Гадното обаче е, че ще знам резултата от това изследване чааааак август месец...


Е как чак август бе, мамче?!  Shocked Тия там са "по-бързи" и от нашите бе!!!  Imp

# 3
  • Мнения: 3 634
Ми пустините им с пустини излизат в лятна почивка и цялата поликлиника е затворена... Направо не знам какво ще правя 2 месеца... Казаха ми да си пия хапчетата и играя с мъжа... пък ако не станело, да им се обадя ноември месец...

А туй за теста... хич и не знам дори защо ще ходя там да ме бодат и тормозят... и да чакам 2 месеца за да получа резултата от дали съм овулирала преди 2 месеца... Не ви ли звучи тъпо???

# 4
  • Мнения: 461
Цитат на: Мама от Финландия
 А туй за теста... хич и не знам дори защо ще ходя там да ме бодат и тормозят... и да чакам 2 месеца за да получа резултата от дали съм овулирала преди 2 месеца... Не ви ли звучи тъпо???


Наистина странна работа   #Crazy
Мен пък въобще не ме изследваха Rolling Eyes гледа на ехограф, че има голям фоликул и толкоз.Thinking

# 5
  • Мнения: 920
Здравейте и от мен. Вече вероятно всички разбрахте как започна моята седмица - понеделнишки без кафе, с тормоз докато лаборантката намери вена за кръв...по този повод голямо синьо......

Сега подреждам гардероба....обръщам зимните с летните дрехи....общо взето търся си занимание докато стане време да отида да си взема резултатите от хормоните.

Обнадеждаващото е че...въпреки килцата отгоре Imp  заради пиенето на прогестерон...все още имам летни панталони, които ми стават Grinning .

Та така....връщам се при подреждането.

Весела седмица...и положителни тестове на всички на които им е време!!

# 6
  • Мнения: 1 101
Привет на всички и от мен! Sunglasses
Аз започвам седмицата с адски тъпо настроение... Cry Нали знаете,че трябва да пия противозачатъчни ЦЕЛИ 3 месеца Close ...Сигурно ви се струва кратко време, но на мен се струва цяла вечност.Цяло лято няма да мога дори да се надявам да се е случило нещо.
И нали съм си мазохистка........тази сутрин си направих тест.Разбира се,че беше ----------,шансът да е + си беше направо нищожен.Днес ми е вече 37 ден.Когато в четвъртък ме гледаха на ехографа ми казаха,че "тези дни" щяло да ми дойде,но до днес няма и следа от М.А за да го направя ме подлъга това което се е случила с майка ми,когато забременяла с мен.Та когато и закъсняло и отишла на лекар и казали, че има много кисти, че ще и дойде и след това ще трябва да се лекува.Е да ама след 10 дни се оказало че е бременна....
Охххххххххххх.Знам,че надеждата си е направо никаква и така само се измъчвам(поне да ми започне по-скоро).Но пък знаете ли какво е да чакаш цели 3 месеца.Понеже теста беше от най-евтините ,ако до петък няма нищо ново-ще си направя по-свестен.Лошото е,че нямам представа кога ми е била ову и дали въобще съм имала. Rolling Eyes  Neutral FaceНай-вероятно няма нужда да стискате палци,но все пак.......... Wink  Praynig

# 7
  • Мнения: 461
Силве, нужда винаги има, надявай се до последно. Стискам ти палци да стане чудо Praynig  Praynig  Praynig

Аз вече трети ден правя овулационен тест- до сега все отрицателен Sad  но втората чертичка сякаш става по-наситена Flushed

# 8
  • Мнения: 147
Здравейте и от мен
Седмицата започна кофти.Купих си тест ,но не можах да го ползвам на обяд ми дойде за хубаво или лошо незнам.Точно на датата,разочарована съм както се дасещате, но .....
Хубавото е ,че утре правя 5 години във фирмата.Вече направих резервация за вечерта .Надявам се да си изкараме хубаво -имам ЮБИЛЕЙ в частна фирма за мен е голямо постижение Simple Smile
Късмет на чакащите момичета,аз вече не съм в класацията
Успешна седмица на всички.
Поздрави Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 101
Dobi, на теб ти пожелавам много весело изкарване на купона по случай юбилея ти!
А ти Nat, се радвай че поне имаш ову.Аз май няма скоро да видя 2 чертички на никой тест-нито за ову,нито за бременност Imp

# 10
  • Мнения: 233
здравейте и от мен!
стискайте палци тази седмица да си взема изпитите! другата, живот и здраве, ще ходим на лекар - честно казано малко ме е страх... докато търсех материали за причините за женското безплодие, сега търся усилено за мъжкото...
а за бебеправенето - правихме нещо тия дни /тогава ми се пада ову-то/, остава само да чакам и да се надявам
ходи днес да запаля една свещичка за здраве... дано да има горе някой да е чул това, което казах в църквата... Cry  Cry  Cry

# 11
Mамо Фин, това със цервикалната слуз, не е задължително. Аз например имам ову, но нямам такава, която е ясно изразена.

# 12
  • Мнения: 461
Цитат на: Силвия Василева
Dobi, на теб ти пожелавам много весело изкарване на купона по случай юбилея ти!
А ти Nat, се радвай че поне имаш ову.Аз май няма скоро да видя 2 чертички на никой тест-нито за ову,нито за бременност Imp


ами незнам дали имам, все още е отрицателен - при тоя тест 2 чертички не значат +, трябва втората да е ярка като контролната Confused

# 13
  • Мнения: 1 071
Моята седмица почна горе-долу добре.
В службата ме местят на друго място,не по-добро,но по-спокойно и ненатоварено.Това е добре.И няма да имам проблем да изляза в отпуска като поискам.
Иначе започнахме и ние с опитите за бебе ,така че тоя месец съм в листата на чакащите да не им дойде.
Пак се скарах с баща ми,защото разбрах че е продал апартамента,но не желае да ни върне парите.Смята че сме алчни...Предполагам се сещате за какво ви говоря....
Ами това е.
Желая на всички приятна седмица и да не ви дойде тоя месец! Laughing

# 14
  • Мнения: 461
иве, ти ме уби! това нещо баща не може да го наричаш Shocked

Общи условия

Активация на акаунт