относно Томил Херб

  • 772
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте на всички!

Преди време си бях взела да пия от билковите таблетки на Тошков (2-3 вида) и честно казано доста разчитах на тях, но ми казаха и то не от едно място, че не било препоръчително да се пият, защото създавали проблеми със стомаха при продължителна употреба... Обяснението - вътре имало и СЕНО, освен билки  Shocked (за това и били толкова ефтини). Искам да попитам, пиете ли от тях? Как се чувствате? И има ли някой, който ги употребява от продължително време? Не знам дали са слухове или не, но интересното е, че ми го казаха две жени, които даже не се познават, едната от които е фармацевт, а другата лекар.....   Thinking

# 1
  • Мнения: 8 459
Не знам за сено, но определено билките в този си вид не се усвояват пълноценно, а освен това има и пълнители. Как иначе от билка да стане хапче? Пила съм преди доста време някакви комбинации за женски проблеми, нямах странични ефекти, а мисля,че и помогнаха, но все пак беше преди доста време и е възможно да са променили формулите. Не мога да гарантирам, че са абсолютно безвредни. Ако искаш билколечение се консултирай с хора,които разбират, и пий билките като извлеци,така са по-ефикасни.

# 2
  • Мнения: 581
Обяснението - вътре имало и СЕНО, освен билки  Shocked (за това и били толкова ефтини). Не знам дали са слухове или не, но интересното е, че ми го казаха две жени, които даже не се познават, едната от които е фармацевт, а другата лекар.....   Thinking
И аз имам такава информация от няколко мои много близки фармацевтки.Всъщност имам негативна информация за повечето хран.добавки, които масово се рекламират и продават по аптеките.Отделно този д-р Тошков не ми вдъхва никакво доверие и не бих си купила никога от неговите чудодейни хапченца.
 

# 3
Мдааа.. както и очаквах инфото ми се оказа вярно.. за съжаление  Rolling Eyes .. Благодаря за отговорите момичета    bouquet

# 4
  • Мнения: 2 942
Веднъж гледах един филм за него и като видях как една"машина" изплюва  хапчетата и ги събират в едни пласмасови легени и после ги носят да се пакетират - направо ме отказаха от други покупки. Мисля , че трябва доста по-стерилни условия за производство дори и  на "добавки"

Общи условия

Активация на акаунт