чист колаген

  • 10 814
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 976
здравейте мацки искам да ви питам нещо ако знаете добър ли е чистия колаген , в салона, който ходя на маникюр, маникюристката ми каза,че са получили чист колаген.Имало го в три вида: за коса и нокти, за лице и за тяло.
та въпроса ми е някой ползвал ли го е , нямаше я козметичката за да ми обясни , но доколкото разбрах това за кожата е за бръчки ,против исушаване и още куп неща и било много хубаво.

# 1
  • Мнения: 743
Интересно, ще следя за мнения.

# 2
  • Мнения: 64
И аз ще следя с интерес темичката.
Lepidopteria когато имаш възможност би ли питала на коя марка е колагена и под каква форма се предлага?

# 3
  • София
  • Мнения: 976
И аз ще следя с интерес темичката.
Lepidopteria когато имаш възможност би ли питала на коя марка е колагена и под каква форма се предлага?
ми те ми го показаха в салона, той е в чистата си форма без добавки  (не се продава свободно,доколкото разбрах )
този за ноктите и косата е като мръсно бяло на цвят в твърдо състояние съхранява се само в хладилник ,ако омекне се изхвърлял струваше около 48лв
а този за лицето на който се кумя е чисто бял пак в твърдо състояние и се слага на мокра кожа цената му е 99 лв
много се чудя ,но като се сетя ,че го има в почти всички кремове би трябвало да действа

# 4
  • Мнения: 959
Да не е от фирмата "INVENTIA Polish Technologies" - там цените са горе долу такива.

Ето аз, какво намерих като информация за колагена.

# 5
  • София
  • Мнения: 976
Да не е от фирмата "INVENTIA Polish Technologies" - там цените са горе долу такива.

Ето аз, какво намерих като информация за колагена.
незнам коя е фирмата, трябва да отида да разпитам козметичката тези дни
не ми се отваря сайта  newsm45

# 6
  • Мнения: 959
lepidopteria, виж сега дали ще ти се отвори...http://kolagengel.com/why.html  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4 435
А аз тези дни гледах едно предаване в което говориха,че така сложеният колаген няма  почти никакъв ефект,и че по салоните се предлагат разни "терапии" чрез които се засилва действието на собственият колаген,и по-хубаво от това няма. Rolling Eyes

# 8
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Имам въпрос: Този колаген не е ли за по-възрастни жени? От това, което прочетох в сайта останах с такова впечатление.Не е ли малко рано на 20+ да се маже все пак на тази възраст ние го имаме и набавяйки си го по друг начин организма спира да го произвежда  така активно?И ако сега се почне с колаген на 40-50 какво трябва да се използва?

# 9
  • Мнения: 4 435
Имам въпрос: Този колаген не е ли за по-възрастни жени? От това, което прочетох в сайта останах с такова впечатление.Не е ли малко рано на 20+ да се маже все пак на тази възраст ние го имаме и набавяйки си го по друг начин организма спира да го произвежда  така активно?И ако сега се почне с колаген на 40-50 какво трябва да се използва?

Да,и това е вярно.В предаването казаха че е за жени над 30години.

# 10
  • Мнения: 959
ChemistryLady, въпрос на кожа. Ако смятам, че нямам нужда от подобен продукт, не бих си закупила и на 50г.  Peace Но със сигурност, не е за възраст 20+.



# 11
  • София
  • Мнения: 976
аз мислех да го комбинирам с майка ми
а и ми бяха казали ,че е хубаво след солариум или след слънчеви бани за кожата оф незнам ,ще взема в петак да питам козметичката

# 12
  • Мнения: 824
Ето това може да ти помогне http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=268720.0

# 13
  • Мнения: 776
Използването на колаген в чистата му, нативна форма е безполезно Peace, защото молекулата му е огромна и няма как да се усвои от кожата. Резултат би имало само, ако се прилага специална технология за производство, чрез която тази молекула да се "накъса", образно казано Crazy В България вече има патентована такава и успешно се произвеждат продукти. А за рибния полски колаген Colway не мога да кажа Rolling Eyes, макар че съгласно описанието в сайта, май иде реч за натурален такъв, в естествената му форма newsm78

# 14

Общи условия

Активация на акаунт