Ползвате ли всичката козметика, която притежавате?

  • 3 319
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31 112
Напоследък се чудя какво да правя с всичките тези разкрасяващи неща. Леко-полеко се насъбират много неща и само стареят. Все пак все се изкушавам от нови препоръчани неща, а старите си чакат реда. Вземам си вчера нова пудра, а старата ми е също нова. Е за различен ефект са ,но не мога да  слагам и двете. А кремовете за лице и тяло, а продуктите за коса. Нормално ли е да имаме 5 шампоана, 6 балсама, 7 маски и 8 серума? Mr. GreenА 30 червила и глосове? Как избирате любимите си неща и какво да използвате сега. Изхвърляте ли остарялата козметика? Въобще свършват ли ви се козметичните продукти?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 746
Не я използвам всичката едновременно, няма как. Гледам да редувам или ползвам това, което ми е най-любимо в момента; или най-новото Laughing
От скоро се старая да не трупам продукти и нещата се нормализират. Докато не свърша нещо не купувам ново (освен парфюмите, при които е в сила максимата "колкото повече, толкова повече" Heart Eyes...ама е доста трудно. Има много изкушаващи неща по магазините.

# 2
  • Мнения: 1 885
Бях същата, но в един момент реших, че аз притежавам козметиката си, а не тя мен.
За това се старая винаги да имам по едно, максимум 2 неща от всичко (само сенки за очи и гланцове имам повече, ама при второто и разхода е голям Laughing).
Също така гледам да пазарувам козметика на около 1-2 месеца по списък.

# 3
  • Мнения: 2 047
   Ами и аз така, но не в такива количества  Laughing напр. 2 шампоана и 2 червила, това поддържам в тази бройка, другите са ми по едно и докато свършат - не купувам нови. Излишни са ми всякакви скрабове, маски и гланцове - въобще не се сещам да ги ползвам и само се подмятат месеци наред. Хвърлям ги и това е.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 766
Опитвам се, но е невъзможно.  Crazy

# 5
  • Мнения: 1 318
Никога не мога да смогна да използвам всичката си козметика, затова периодично се налага да изхвърлям продукти с изтекъл срок на годност ooooh!

# 6
  • Мнения: 6 616
Не обичам да се затрупвам с излишни неща .Ако спра да използвам продукт или го изхвърлям или го подарявам.
Сенките и червилата и гланцовете са ми в повечко ,но пък са различни цветове.Лосионите за тяло също ,но пък са с различни аромати така ,че ги използвам според настроението си.

# 7
  • Мнения: 463
Естествено, че не - просто няма начин, а пък съм доста щекотлива по принцип и все искам нещо.....  Embarassed козметиката е моята слабост просто!

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
Усещам, че напоследък започвам да прекалявам. Вече нямам нито място, където да складирам всичко, нито време да се мацотя и клепотя с цялата тази индустрия. Червилата са ми най-голямата мания и сигурно имам около 30, а ползвам само няколко от тях.

# 9
  • Мнения: 31 112
Усещам, че напоследък започвам да прекалявам. Вече нямам нито място, където да складирам всичко, нито време да се мацотя и клепотя с цялата тази индустрия. Червилата са ми най-голямата мания и сигурно имам около 30, а ползвам само няколко от тях.
Все едно аз съм го казала. Само че си ползвам всички червила. Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 5 289
Разбира се,че не ползвам вкупом всичко де що имам.Декоративната козметика ползвам според ефекта който искам да постигна,както и всички сигурно.А относно шампоани,кремове и прочие,редувам си ги...Ако чувствам кожата си суха,си ползвам хидратиращи неща,ако пък я усещам мазна,почвам с Пюр нещата,хума,тоник и така.Шампоаните по същия начин.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 634
Не успявам да използвам всичко. А уж не купувам нищо излишно.
Следя срока на годност на продукта и изхвърлям.

# 12
  • Мнения: 2 149
Използвам според случая.Остарялата козметика изхвърлям Laughing

# 13
  • Мнения: 6 003
Всичко ползвам... Mr. Green

# 14
  • Мнения: 17 546
Неееее Laughing това не е възможно за никоя от нас, убедена съм! Имам сигурно поне 20 червила и толкова моливи. Някои от вас може би имат дори повече. Лаковете ми са петдесетина различни цвята... Това си е вид лудост, нали!? Crazy Как да ги ползвам!? Че аз като започна с първите пет и ще забравя от кои съм започнала. Така може да не употребя някои никога Joy

Общи условия

Активация на акаунт