Козметика на Maria Galland

  • 11 320
  • 36
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 753
Момичета, моля споделете отзиви за козметичките продукти и терапии на марката Maria Galland ? А също така и адреси, където се продават тези продукти.   bouquet



# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Откога я чакам тази тема   bouquet
аз  да кажа, че във Варна в Бюти академи се предлагат техни продукти...не съм пробвала нищо, макар че от около година имам желание...ще следя внимателно темата и ако нещо ме грабне ще пробвам Simple Smile

# 2
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
А.....и на мен ми е интересно.....
Има едно салонче до МОЛ -Стамболийски ,те работят с тази марка,поне такава реклама имаше на стъклената витрина.... newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 179
В София - KMN Beauty Center предлагат козметиката на Maria Galland.
http://www.kmn-beauty.com/

# 4
  • Мнения: 1 165
Незнам тази козметика бутикова или  медицинска се води newsm78Иначе, в по-добрите козметични студия със сигурност я продават. Peace Имам приятелка,която си прави серия процедури с тях и остана доволна.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Май не се води медицинска  Flutter

# 6
  • Мнения: 1 063
Салонна козметика.
Тествах Интензивен хидратиращ крем. Добре беше.
Но успоредно ми дадоха и тестери на Pevonia Botanica, която повече ми допадна - по-скоро тя е към СПА грижа. Тестерите на Pevonia бяха за чувствителна кожа. Взех ги от "Шармант" (http://www.charmant.bg) Ако имаш възможност, пробвай и Pevonia. Hug

# 7
  • Мнения: 28
Използвам крем за очи на марката от няколко месеца. Много съм доволна - попива бързо и хидратира много добре.
Салонът от който си го взех и където ходя на козметик (също само с тази марка са процедурите) се намира на ул. "Граф Игнатиев" (под колоните) в района на пл. Гарибалди. Но...току що осъзнах, че не помня как се казва Simple Smile Blick или Berlize... Някой да помага!

# 8
# 9
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Темата умря  Tired
Аз днес си купих едно кремче за матиране на Т-зоната и нямам търпение да го пробвам...ако ми хареса ще си сменя абсолютно всичко с продукти на Maria Galland  Whistling

# 10
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Каква е цената...?

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 415
21 лв...15 грама е... изобщо не е скъпо Crazy козметичката ми много го похвали...тя използва техни неща...с мазна кожа е...беше 16 часа, когато я видях и нослето и едва сега започваше да лъщи...направо останах  Shocked дано и на мен ми подейства така добре  Crazy

# 12
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Дано.....да дадеш отзиви...

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ма как няма...още утре ентусиазирано ще го хваля  Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 7 753
Ма как няма...още утре ентусиазирано ще го хваля  Laughing

Чакаме, чакаме.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт