Промени ли някак си бг-мамма живота ви?

  • 4 326
  • 95
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 743
Одавна не съм пускала теми и изведнъж ми се прищя да го направя  Laughing


Не познавах никого в София, преди години,  като се настаних тук.Точно форума ме запозна с приятелите ми.Намерихме и семейни приятели.Намерих подкрепа много пъти точно тук.
Благодарение на форума, започнах да се развивам в сфера далеч от професионалната ми реализация тогава.Вече година от както си смених професията тотално  Laughing
Мога да кажа , че да, форум бг-мамма промени живота ми  Hug

А вашия?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 530
Да, и моят. И аз намерих много приятели, много хубави изживявания и спомени.

# 2
  • Мнения: 4 300
Не познавах никого в София, преди години,  като се настаних тук...
И аз като теб Hug.

# 3
  • Мнения: 851
Помогна ми и то много. Особено когато Габи беше малка, тук открих много отговори и полезни съвети, утеха и кураж. Сега ми е приятно, че винаги има къде да поклюкарствам, да прочета нещо интересно или полезно, да видя свежа идея, да науча някой нов лаф или просто да се позабавлявам.
Форума не промени живота ми, но със сигурност го обогати!  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 896
Форума не промени живота ми, но със сигурност го обогати!  bouquet
Изпревари ме. Hug
Щях да напиша същото.

# 5
  • Мнения: 600
не мога да се похваля с промяна, но със сигурност бг-мамма много ми е помагала, най-вече, докато детето беше малко. а и сега. това е като да имаш хиляди познати, всеки специалист в различна сфера. и като ти потрябва нещо, ама каквото и да е, има кого да попиташ.

много го ценя.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 865
Промени живота ми, да - особено професионалния. Започна да не ми стига работното време  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 750
Не!Не го промени с нищо.
Когато напуснах бащиния дом-живота ми се промени.
Когато се спечелих делото за развод-живота ми се промени.
Когато отидох в Африка-живота ми се промени.
Когато се родиха децата ми-живота ми се промени.
Форума ми е помагал много,но не промени живота ми.
Имам нови познати от форума....но и без да влизам в бг-мамма пак се сдобивам с такива.
Всъщност....аз съм тази която променя живота си!

# 8
  • Мнения: 2 700
Промяната е в това, че не се състоя.  Laughing Вече десет години и куксур съм на една и съща работа, която периодично ми писва и си казвам "Ще напускам". Но като много се ядосам се набутвам във форума и забравям да напусна...
Иначе със сигурност ми е бил полезен за много неща, при това аз се включих, след като дъщеря ми беше минала бебешката възраст...

# 9
  • Мнения: 516
Няколко от най- милите и интересни жени на света, които вече наричам приятелки, са познанство от тук.  Simple Smile
И всичките са красиви!  Flutter

# 10
  • Мнения: 1 418
Не.Всъщност промени го до толкова,че ако имам нужда
от съвет мога да попитам тук.
Сдобих се с нови познати.Само толкова.
Но животът ми не се е променил.Имам предвид,че мога и
без форума.

# 11
  • Перник
  • Мнения: 396
Откакто родих сина ми и си стоя предимно в къщи, чета доста теми във форума. Научих много неща, благодарение на опита на други майки, получих доста полезни съвети, намерих и успокоение за някои мои тревоги, свързани с детето. На всички   bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 7 097
Чак да ми го е променил - не мисля.
Имам няколко познанства и приятелства от форума, също и информацията, която ми е необходима черпя, но сякаш напоследък имам много по-малка потребност да влизам тук. Даже го правя по-скоро автоматично, по навик - малко свободно време в работата и хоп - във форума. Вечер от къщи и през почивните дни влизам много рядко.

# 13
  • Мнения: 649
За сега по никакъв начин!

# 14
  • на село
  • Мнения: 3 841
Чак да го промени -не.

За всичките тези години животът ми се е променил, но заслугата определено не е на форума   Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт