Рано захранилите - колко дълго кърмихте?

  • 1 453
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 200
Рано захранилите - колко дълго кърмихте?
И има ли връзка между захранването и продължителността на кърменето?
Аз 7.5 месеца.

# 1
  • Мнения: 3 562
Точно колкото теб - 7 м и половина, но Ради сама се отказа.
Ако не се беше случило можеше още да се кърмим Laughing

# 2
  • Мнения: 8 505
За голямо съжаление спрях да кърмя (в началото на 3.месец) преди да я захраня Cry
Но не мисля,че има връзка между двете-ако имаш достатъчно голямо желание да кърмиш,захранването не би било пречка!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз кърмих малко над 7 месеца, но накрая си беше истинско мъчение - Мони също сама се отби.

# 4
  • Мнения: 1 032
Захраних на четери и половина месеца и още два месеца след това кърмих.

# 5
  • Мнения: 2 534
Кърмих още четири месеца след захранването.

# 6
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Захраних на 4 месеца, кърмихме се почти до 7-я месец. Просто изведнъж кърмата ми спря /след гадна стресова ситуация/, но малката дълго след това си търсеше гърдата.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Захраних на четири месеца и половина, в момента продължавам да кърма ,но само един път на ден ,защото за повече нямам.

# 8
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
А захранилите късно колко време кърмите/-хте?

# 9
  • Мнения: 3 777
Ми аз съм от средно захранилите пети месец, ама малчо набляга повече на кърма и кърма имам за 2 бебета, та се надявам да си се кърмим още дългоооооо.

# 10
  • Мнения: 1 704

Захраних на 5 месеца и 10 дни и засега не дава никакви признаци за отбиване - търси си цица и след пюрето и след кашата.. ако не веднага, то след час задължително  Wink освен това кърмя поне още 4-5 пъти на ден  Mr. Green

# 11
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ами ние се захранихме на 5м и 3 седмици - но предвид,че все още яде максимум по 50гр каша или пюре веднъж дневно,а суче минимум 10 пъти в денонощието,не виждам отбиване на хоризонта Wink Пък и никак не бързам натам Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 592
Захраних на 5,5 месеца, за сега се кърмим 4-5 пъти на ден и няма изгледи да се отбива  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 622
Захраних на 5 м и се кърмихме до 1г и 1месец.Незнам дали има връзка между двете, защото дори да е изял цялата си манджа и категорично да не иска повече, кърма никога не е отказвал

# 14
  • Мнения: 7 106
А захранилите късно колко време кърмите/-хте?

Ние вече близо 14 месеца. Захраних на 5,5 месеца, но до 10-тия месец се кърмехме почти на всяко хранене (това по нейно желание). Сега разредихме дневните кърмения и то защото сме повече време навън и тя почти не се сеща, но като се приберем първо минава през цицата и после всичко останало.

Общи условия

Активация на акаунт