Какво чадърче?

  • 1 454
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 172
Здравейте!Някой може ли да ми каже каква марка чадърче да си купя за количката Кенгуру ,модел  Виктория.Пробвах едно,даже не видях да имаше марка ,но не стана.Казаха ми,че Бертони ще стане.Само,че нямам време да търся и да пробвам и искам да си го поръчам по нета.За да съм сигурна ,че няма да го поръчам напразно,моля ако някой знае да ми каже.Благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 168
Нашият е на Бертони, количката даже не я знам каква е /от една приятелка ми е/, за мое учудване стана - понеже са на винт и се отварят повечко. Всъщност други не съм и пробвала - такова имаше, пробвах, стана, взех го. Има голяма вероятност да пасне.

# 2
  • Мнения: X
Аз съм с Чиполино, слагам го на черната ръкохватка от ляво.

# 3
  • BG
  • Мнения: 1 900
И аз съм с Чиполино даже днес си го бях поръчала на баща ми като ходи до бургас и да ми клупи.Е одеве ми го донесе и стана.Чувала съм че на бертони са по калпави ,но ако ти се дават повечко пари вземи си на АВС desing.към 35 лв.струват.

# 4
  • Мнения: 172
Ей това ръкохватката не се бях сещала,благодаря за идеята!Също и препоръката за ABC design ще приема,че  Бертони никак не ги харесвам,но си мислех ,че това е единствения ми избор.

# 5
  • Мнения: 4 335
Аз съм с Чиполино, слагам го на черната ръкохватка от ляво.
И ние сме по сьщия на4ин Peace

# 6
  • Мнения: 339
виждала съм, че има и чадърчета на Cangaroo,за съжаление не знам къде Embarassed

# 7
  • София
  • Мнения: 749
Чадърчетата на Бертони не стават за количките Cangaroo. Днес пробвах  Peace
Чиполиното със сигурност ще станат Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 2 383
Да, Чиполино стават. Виждала съм даже сложено чадърче точно на модел Виктория. Аз съм с Даяна и живот и здраве ще си купя чадърче на Чиполино, защото на Кенгуру се съмнявам да си намеря.  newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 749
И аз съм с Даяна, но то няма значение Даяна ли е, Виктория ли  - рамата на количките е еднаква (същата като на Чиполино Пуки) Peace

Аз днес си купих чадърче на Чиполино и...сега направо ме е срам да си призная колко съм тъпа  Embarassed

Вече съм сигурна, че и чадърчетата на Бертони ще станат. Мислех, че не стават, защото вчера като пробвах, не закрепях щипката в правилната посока. Така се пробвах и с Чиполиното днес, но добре че беше девойката от магазина да ме светне  Embarassed

А чадърчета на Кенгуру има в Пиги'с Хаус. Струват 17.40 лв, на Бертони са 10,90, а Чиполино-то (в магазина им в Красна поляна) са 15,70.

Така че... това, че не успях да се ориентирам как се закрепя чадърчето ми струва почти 5 лв и кило бензин  Joy
Между другото и продавачката в Пигис-а не знаеше как се слагат чадърчетата Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 2 383
И аз съм с Даяна, но то няма значение Даяна ли е, Виктория ли  - рамата на количките е еднаква (същата като на Чиполино Пуки) Peace
...
А чадърчета на Кенгуру има в Пиги'с Хаус. Струват 17.40 лв, на Бертони са 10,90, а Чиполино-то (в магазина им в Красна поляна) са 15,70.
За рамите на количките си напълно права. Мерси за инфото за Пиги`с. Аз в този магазин досега не съм ходила.  Thinking
Абе, то с тия колички понякога не е лесна работа човек да се оправи. На книжката с упътването за употреба такива картинки са нарисувани, че...  ooooh! Аз бая зор видях, докато разбера как да сваля тапицерията, за да я изпера. Друга мама, пък, не можеше да сгъне Даяната. Добре, че има и текст, та някак си 2 в 1 човек може да се оправи, иначе... А и не всичко може да се запомни в магазина...

# 11
  • Мнения: 204
За овалните рамки става и чадърчето на COSATTO.

# 12
  • Мнения: 172


Аз днес си купих чадърче на Чиполино и...сега направо ме е срам да си призная колко съм тъпа  Embarassed

Вече съм сигурна, че и чадърчетата на Бертони ще станат.
Изобщо не съжалявай за Бертони,те са много калпави.Като ти се скъса и си купиш още едно,то ти излиза по скъпо.Иначе аз си купих на Чиполино и го сложихме на една от пръчките на сенника,там където се захваща за количката.

# 13
  • София
  • Мнения: 749
beluga, да не би и ти да го поставяш неправилно... Не му е мястото на сенника  Peace

Трябва да се закачи отстрани на дръжката на количката. Сега ще се опитам да обясня, въпреки че ми е доста трудно...
Дръжката е с овална (приплесната) форма. Щипката на чадърчето се отваря много широко, така че да "захапе" фронтално по-широката част на овала. Мйа не стана много ясно  Embarassed  Може по-късно да приложа снимков материал...

# 14
  • Мнения: 172
Да,ако може снимка ще е най- добре.Благодаря за включването!

Общи условия

Активация на акаунт