курсови занимания за деца на 3 годишна възраст

  • 679
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Здравейте,реших да се обърна с питане към вас,защото съм затруднена.Синът ми юли навършва 3 години и искам да го запиша на занимания от есента,но е малък за всичко.Имам детегледачка от много време и съм доволна от нея,но как да ги измисля тези социални контакти с деца акъла ми не стига след като и на детска градина не е приет.Какво ще ме посъветвате?

# 1
  • BG
  • Мнения: 1 900
И аз това се питам ,ноние ходим на градина и е по- добре.Е разболяхме се ,но е нормално.Като се има в предвид че в нашия град няма никакво развлечение.

# 2
  • Мнения: 4 753
Освен да се уговорите с други майчета от вашия град и да събирате дечицата от време на време да рисуват заедно или там нещо да си играят, знам ли...  newsm78

# 3
  • Мнения: 9 814
Решението е детска градина, там има и социални контакти с връстници и курсове и занимания за 3-годишни деца.
На много места може да намериш курсове по език, танци и плуване за тази възраст.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 375
От 1 година я водим в едно клубче в блока срещу нас. По няколко часа на ден. От тази пролет започна и да обядва там, носим си обяда. Идеално е за тяхната възраст. Има 4-5 постоянни деца, а сега с началото на ваканцията на най-малките ученици, се събират и до 8-10. Когато излизат на площадката за игра, по-големите се гриажат за по-малките и става голяма веселба. Късмет имаме и с госпожата, която е педагог и се занимава от сърце. Два пъти на седмица имат и танци. Веднъж седмично пикник Laughing  Успех!

Общи условия

Активация на акаунт