Струни за китара - Варна

  • 4 431
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 018
Някой знае ли, къде във Варна продават струни за китара - поединично? Постоянно ни се къса първа струна и все нови комплекти купуваме.
Не може да няма в цял град, да продават струни на бройка.  newsm78
 

# 1
  • Мнения: 2 018
Наистина ли никой не знае?  Tired

# 2
  • Мнения: 5 001
Ако китарата ви е класическа.Струни поединични никъде не продават.Само комплекти.
Ако е електрическа тогава продават поединично струни във всеки музикален магазин.....Във Варна не знам къде има такива....Трябва да провериш.....Имаше един такъв магазин на главната улица(като тръгнеш от Валентината към хотел Черно Море се пдаше от ляво),ама не знам дали още съществува(отдавна съм излязла от Варна и идвам само лятото при мама и тате Crazy ).... newsm78

# 3
  • Мнения: 2 018
Ако китарата ви е класическа.Струни поединични никъде не продават.Само комплекти.
Ако е електрическа тогава продават поединично струни във всеки музикален магазин.....Във Варна не знам къде има такива....Трябва да провериш.....Имаше един такъв магазин на главната улица(като тръгнеш от Валентината към хотел Черно Море се пдаше от ляво),ама не знам дали още съществува(отдавна съм излязла от Варна и идвам само лятото при мама и тате Crazy ).... newsm78

Май го няма вече /мисля, че се сещам за кой ми говориш/. Но това и няма значение, тъй като става въпрос за класическа китара.
Благодаря все пак!   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 558
Струни за класическа китара - поединично - ул. Владислав
светофара на маслобойните, по посока към съда
там има музикален магазин

# 5
  • Мнения: 2 018
Струни за класическа китара - поединично - ул. Владислав
светофара на маслобойните, по посока към съда
там има музикален магазин

Тъкмо тръгваме от работа и ще мина от там!  Благодаря  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 312
Канев нямат ли?
По диагонал на Експресбанк се намира,на Владислав.
Имат и друг магазин,но не съм сигурна точно къде.
Май около Руското консулство се намира.

# 7
  • Мнения: 2 018
Момичета благодаря ви! Купих прословутите струни!
Hakiba , точно от Канев ги взех, по съвет на Dobitu.

  bouquet  bouquet  bouquet

Сега ще принтирам и още някоя песничка от Пей сърце и познайте довечера к`во ще става... Ще разгоня съседите  Joy

# 8
  • Мнения: 1 259
И в Бургас няма на бройка..... та имам няколко комплекта, но без първа струна... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт