спешно имам нужда от съвет

  • 610
  • 6
  •   1
Отговори
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
Момичета, помагайте! В сряда съм на коктейл. Купих си преди няколко седмици тоалет, горната му част е изрязана като потник..На първи юни обаче излязох с тениска и съответно се изпекох "на ръкави" Sick. От събота обикалям за по-официална дреха с късо ръкавче /може би тук трябва да отбележа, че съм бременна в 8ми мес./ но не откривам нищо подходящо. вече нямам никакво време! Кажете с какво да се намажа за да залича разликата, която е доста очевАдна?  bouquet Давайте идеи какво да правя??  bouquet

# 1
  • Мнения: 18
Ако тоалета позволява сложи болеро отгоре  Flutter

# 2
  • Мнения: 62
Автобронзант? и на мен ми се е случвало, взех си спрейчето на Лореал и бях малко по-мургава от естествения ми тен, но поне бях с един единствен цвят по цялото тяло  Hug

# 3
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
Ykk, този спрей веднага ли оцветява?
Болеро нямам, търсих и таква нещо по магазините но без резултат....

# 4
  • Мнения: 463
Автобронзант? и на мен ми се е случвало, взех си спрейчето на Лореал и бях малко по-мургава от естествения ми тен, но поне бях с един единствен цвят по цялото тяло  Hug
Автобронзантите не се препоръчват за бременни! Няма достатъчно изследвания дали вредят на плода.
По-добре намери подходящ ФДТ и бронзираща пудра - смятам че ще стане страхотно Peace

# 5
  • Мнения: 18
Преди 1 седмица си купих от Дика,ако искат погледни там  Wink

# 6
  • Мнения: 62
Автобронзант? и на мен ми се е случвало, взех си спрейчето на Лореал и бях малко по-мургава от естествения ми тен, но поне бях с един единствен цвят по цялото тяло  Hug
Автобронзантите не се препоръчват за бременни! Няма достатъчно изследвания дали вредят на плода.
По-добре намери подходящ ФДТ и бронзираща пудра - смятам че ще стане страхотно Peace
не знаех това. в такъв случай наистина фон дьо тен и пудричка

Общи условия

Активация на акаунт