Да си поплача тихичко при вас.....

  • 2 861
  • 16
  •   1
Отговори
Регистрирана съм....
Защо влизам анонимно, не знам, не ми пука, че някой ще ме познае...
Искам само да си поплача, а пък дано ми олекне малко.....а може би и съвети ще ми дадете, може и да ме оплюете......приемам всичко.
Проблема ми не е свързан с детето и биологичния баща на детето ми, личен е, но понеже съм разведена и затова реших тук.....ако не е за тук темата, махнете я.

Любов е....

Разведена съм. Имам 1 дете. Имала съм 2 уж сериозни връзки, разпаднаха се. Започнах да живея ей така, 1 година просто се забавлявах - нищо сериозно не исках. Добре ми беше. Финансово съм добре.

Запознанството ни....

Познаваме се от година, виртуално(не в сайт за запознанства), по работен въпрос ми помогна за нещо. Той е от моя град, но не живее там. Пишехме си на 3 месеца веднъж, само да се питаме как сме.

Срещата ни.....

Преди 2 месеца пак ми писа и ми каза, че ще идва в града. Видяхме се. Пихме кафе, похвали фризьорката ми, каза, че съм много чаровна, каза че съм много забавна. След няколко дни ми писа - Харесах те много, точно мой тип си! Започнаха едни телефонни разговори през деня, чат вечер.

Видяхме се седмица след първата ни среща , в хотел. Беше невероятно. Аз имах приятел, който работи в чужбина, той знаеше за него.След срещата ни в хотела, той започна всеки ден да идва до моя град, километрите и недоспиването не му пречеха. Цялото внимание беше за мен.Имах празник, бях на заведение с детето ми , поканих и него, запознаха се. Той много го хареса (той не е бил семеен, деца няма). След няколко дни ми каза, че намеренията му са сериозни към мен. Аз му казах, че нали знае, че имам дете. Той ми каза - аз съм дете на разведени родители, има преродени братя и сестри и е наясно.Поканих го една вечер, когато бях сама в къщи.Той започна да идва всеки ден, хареса му. Запознах го с родителите ми, детето ми много се привърза за кратко време, той го обсипваше с подаръци, тренираха заедно....и всичко това за два месеца, толкова много неща се случиха, той сам изпреварваше събитията, донесе си дрехи в къщи, пазаруваше,все едно семейство бяхме...личеше си, че му е хубаво. Водеше ме къде ли не, глезеше ме.

казваше ми - ти си жената, която съм търсил
- обичам те (по 20 пъти на ден)
- искам ти да си майка на детето ми, време ми е вече
- никога няма да те оставя
- нали ти няма да ме оставиш?
- нали няма да ми изневериш, ако ме няма седмица
............................................

Преди седмица говорехме по телефона, аз му креснах за нещо, затвори ми телефона, след малко му звънях, написа ми, че е бесен в момента, после ще ми се обади. Обади се след 2 часа и ми каза, че иска да се разделим, не можел така да му повишават тон, предишната му връзка била такава, тя непрекъснато му крещяла и нямало да позволи някой да му крещи отново. Аз му се извиних, помолих го да си помисли, той ми каза, че като съм му креснала се разплакал, толкова мъчно му станало. След ден му се обадих пак, казах му, че ще отида при него, не искаше, каза, че това му е решението, няма какво да ми каже повече, просто край, искал да е сам, да си гледа рабботата......сринах се изведнъж, станах виновна, за поведение на приятелката му, когато не съм го познавала......дни преди да се скараме, направихме резервция за почивка, той толкова чакаше този момент, когато ще сме заедно и ден и нощ.....питах го какво ще кажа на детето, след като той му беше обещал нещо да му изпълни след месец- мълчи.

Моля ви момичета, може ли да разгадаете поведението му, защо направи така, какво го спря, какво го отдалечи от мен за ден? Използваше като причина повишаването на тона ми, което не е поводът за крайното му решение.

Ох, много ми е тежко, влюбих се като първата глупачка, той наистина изглеждаше сериозен.
Какво му стана!?


# 1
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Лош момент си избрала - момичетата са сърдити и не пишат.
Дано желанието им да ти помогнат със съвети и подкрепа надделее...
Аз пьк си мислех ,4е пьрвите ти думи Ще са окуражителни кьм моми4ето а то??????"моми4етата са сьрдити и не пиШат"(Ще ме извинявате ,оба4е не се стьрпях Embarassed).
На авторката на темата мога да кажа само както и тя ве4е сама е разрала,4е при4ината за от4уждаването на приятеля и не е вьв вьпросното "кресване",има друга при4ина която просто е можела да бьде заменена с глупавато извинение за  кресването ,за да се по4уства тя виновната и за да избяга от отговорност и вина вьпросният господин.
Така и на мен бивШата половинка ми каза,4е не можело да му викам и уж ме остави,след 2 4аса се прибра с подвити крила #2gunfire.
Най_лоШото е 4е детето се е привьрзало кьм господина.....много са "лесни" децата Confused,и моето е сьЩото....жалко. Sad
НО не се притеснявай,заЩото на децата им минава лесно,на нас ни е трудното Sad.
Не го питай какво да кажеШ на детето Naughty,накрая Ще ти отговори ,4е не е негов проблем и оЩе пове4е Ще те заболи.
Вьпреки вси4ко това мисля ,4е Ще се вьрне при теб скоро....просто тия номера са ми до болка познати  Close.Оба4е Ще ти направи ме4еШка ослуга ако  се вьрне Confused.........

# 2
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ВАЛ, ти е написала това което щях аз да пиша
извинение си е - не съм разведена, но не е нужно да си, за да дадеш съвет
според мен мъжа не си дава сметка, че така извинява бягството си
за мен причината е в тази ПОЧИВКА - да тя ще ви сближи и ....ми нема лабаво...затова си е бил камшика докато още може...перди да се е оплел съвсем
страх го е
не съм убедена, че ако си настоятелна е добро решене - той може за момента да потдаде и ...ако те оплете после за теб ще е още по-зле ако открие, че видиш ли не иска да е с теб

остави го да си събере акъла и на английски ме кефи - guts - на български няма да превеждам звучи арогантно и вулгарно.....
та остави го де що има нещо за събиране да го събере и ако се върне...ако ли пък не - не е било писано
по-добре сега да открие, че не иска, отколкото след година- година и половина....
успех и горе главата
в крайна сметка това вашето нищо не е...аз прежалих първата си любов, с която бях 5г и пак не умрях а и малак съм била...
събери акъла и силите и смело напред - с или без него живота ти ще продължи

Последна редакция: вт, 17 юни 2008, 10:37 от catnadeen

# 3
  • Мнения: 5 593
Хм, обхвана ме странно чувство на дежа-ву. Не знам обаче дали е заради пълното съвпадение на имената на темите - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=200139.msg4256603#msg4256603 или затова, че съм чела историята и друг път. Thinking

# 4
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
егати пързалката...немам време да чета ама май е същото...
би било хубаво модовете да проверят как стоят нещата и ако е същия човек да му врътнат кранчето своевременно
то имало полза от четене в ДиС-а Wink

# 5
  • Мнения: 2 723
Дааа, странно

# 6
  • Мнения: 5 593
catnadeen, другата тема е различна, запомнила съм я, защото беше доста фрапиращ случай. Странно ми е, обаче, съвпадението - пуснати са през година /другата е от 20.06.2007 г./ и са и двете от анонимен автор.
Обаче имам спомен, че и случка, подобна на поставената в темата съм чела преди време. Не помня дали тук или в Клуба на разведените в Дир-а, но пак ставаше дума за разговор по телефона, повишаване на тон и дистанционно късане защото бившата приятелка на любимия се държала така.

# 7
Винаги има кофти моменти Tired
Но да не униваме!
Сега ти е кофти,но утре,,,утре идва нов ден!
Стегни се,но първо си поплачи,сълзите изкарват болката,поплачи сега,за да си усмихната утре  bouquet

# 8
  • Мнения: 4 068
Ивонска, извинявай, че се намесвам, защото принципно много те харесвам, но искам да помоля неща-хайде стига вече във всяка тема сте напомняли, че някои определени хора не пишат вече тук. Ако нямате какво да кажете по темата или не желаете да дадете съвет/какъвто явно е твоя случай/-просто не си хабете клавиатурите. Оставете хората да си пишат и това е. Няколко човека са напуснали форума-вярно кофти е, но това не значи края на света. Какво се очаква сега-всички да страдаме публично ли? Вече около 4 години съм модератор тук и съм видяла много подобни демостративни напускания на форума и нито едно не се оказа, чак толкова трагично, колкото напусналите заплашваха да е. Харесвам момичетата, които се отделиха. Чела съм много от историите им и съм ги съпреживявала, но сегашното им поведение не мога да разбера и оправдая.Жалко! Призива ми е ако може да се спре с това постоянно напомняне във всяка тема, че нещо тук се е променило. Живота е такъв-всичко тече, всимко се променя.
Благодаря за вниманието и сори за оспамването на темата! Моля всички постове от тук нататък да са по същество.

# 9
Здравейте!

Благодаря на отговорилите ми и дали подкрепата си.

А за това, че е някаква "съща" тема от преди година..... на 34 години съм, не съм си и помисляла да поствам нещо по два пъти и то през година. Не мога да ви убедя, знам, всеки е с правото си да мисли каквото иска.

catnadeen, благодаря ти, помагала си ми и друг път тук, позитивно мислене имаш!

Дано се осъзнае скоро, дано, толкова силно го искам!

П.П. Този линк , който постнахте уж за същата тема, не ми се отваря, може ли да го постнете още веднъж, искам да го прочета.

# 10
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
надявам се да ти олекне
аз преди време съм мислила - дори някой анонимно да ме "пързаля" ще се прежаля, но по-добре така отколкото да пропусна да подкрепя някой в нужда
на авторката юй желая сили да издържи и ако може да не му звъни и да се моли...ако може, защото аз лично имам слаба воля
надявам се като силан и смела жена да продължи напред...пък ако мъжа е за нея - ще я последва
едно викване не е причина, то е повод
а поводи в съвместен живот са поне 100 на ден...така, че ако той не издържи този тест по-добре да бяга сега

# 11
  • Мнения: 2 155
надявам се да ти олекне
аз преди време съм мислила - дори някой анонимно да ме "пързаля" ще се прежаля, но по-добре така отколкото да пропусна да подкрепя някой в нужда
на авторката юй желая сили да издържи и ако може да не му звъни и да се моли...ако може, защото аз лично имам слаба воля
надявам се като силан и смела жена да продължи напред...пък ако мъжа е за нея - ще я последва
едно викване не е причина, то е повод
а поводи в съвместен живот са поне 100 на ден...така, че ако той не издържи този тест по-добре да бяга сега
ГОРЕ ГЛАВАТА И АЗ МИСЛЯ ТАКА!!!   МЪЖЕТЕ В ЖИВОТА НИ СЕ ПРЕЖИВЯВАТ!!!

# 12
  • гр.София
  • Мнения: 380
Твърде много си имала нужда от любов, нежност и грижа. Повярвала си му, започнала си да градиш планове за прекрасното ви съвместно бъдеще. Затова сега те боли толкова. За съжаление едва ли можеш да направиш нещо, за да си го върнеш. Със сигурност няма да стане с обаждания от твоя страна, с молби, увещания и сълзи. Оттегли се с достойнство, поплачи си. След време ще видиш случилото се от друг ъгъл. Сега си склонна да го идеализираш и да търсиш вината у себе си. Каква е конкретната причина за противоречивото му поведение едва ли някой може да ти каже. Сигурно е, че едно избухване или крясък не са повод за приключване на връзката. Най-вероятно се е уплашил от отговорността, която трябва да поеме към теб и детето. Нищо, че е говорил друго. Правилно са те посъветвали да не използваш детето като аргумент за оправяне на взаимоотношенията ви. Може би именно мисълта, че поема огромен ангажимент към вас, го е накарала да се отдръпне, но не е имал доблестта да ти го каже открито, а е постъпил по най-лесния начин-накарал те е да се чувстваш виновна. Много чувствителен е излязъл-голяма работа, че си му повишила тон. Поведението му показва, че е незрял, инфантилен. Представи си животът ви в бъдеще-да не смееш да му кажеш и една дума от страх как ли би реагирал. На твоя човек му липсва едно изключително важно мъжко качество-великодушието и умението да прощаваш. Не си заслужава да страдаш за него.

# 13
  • Мнения: 4 068
Ивонска, после видях какво си писала в другата тема и разбрах какво си имала предви и тук. Embarassed
Извинявам се, че адресирах този си пост към теб! Просто в последните дни има такива напомняния във всяка една тема оп няколко и човек започва да се дразни.

# 14
  • Мнения: 54
Просто аз...
Не го анализирай! Идиота си остава идиот! Извинявай за кардиналното ми мнение! И с един неосъзнат мъж не свършва света (еле пък другите мъже, с типично мъжки качества които си струват)! А той определено не е мъж, който да те подкрепя, да ти подава рамо и т.н. (ред други мъжки качества) Не му се обаждай! Просто му сложи един кръст и гледай напред - не е единствен и незаменим (незаменими няма)!!! И запали свещичка, че си се отървала от едно недоразумение в живота си! 

Последна редакция: ср, 18 юни 2008, 00:22 от offline

Общи условия

Активация на акаунт