Искам бебе!

  • 1 843
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 299
 Sad Здравейте !!!! от 8месеца искам да забренея, но не се получава, прочетох много статии, ходих на гинеколог и всичко е нормално, кажете ми, ако след секс ходиш по-малка нужда веднага, проблем, ли е, трябва ли да се чака..

# 1
  • Мнения: 1 334
При теб всичко е наред....а при партньора ти?

# 2
  • Мнения: 221
Прочети библиотеката,има доста интересни теми като тази
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=136778

# 3
  • Мнения: 674
И при него. Всичко е нормално, явно някъде греша, това, което написах е последноо в което се съмнявам..........

Как разбрахте,че при него е наред,спермограма правихте ли в клиника по стерилитет newsm78
При теб някакви  изследвания newsm78

А за пишкането не е проблем със сигорност Wink

# 4
  • Мнения: 1 054
ох вече не знам всичко уж било ок????? Rolling Eyes
Какво е това всичко, какво значи уж, какво е това ок?!?! Виждаш, че момичетата ти обръщат внимание, ами кажи им къде, при кого, какви изследвания правихте и ти и мъжа ти... Ако искаш да ти се обърне достатъчно внимание трябва и ти да се включиш с достатъчно информация. Това "правихме всички изследвания" са го казвали много хора тука, нали се сещаш, че ВСИЧКИ изследвания са толкова много, че може 1 да сте пропуснали и то да даде отговора. А нещо ме навява на мисълта, че при вас не 1 е пропуснато. Моля дай информацията, която имаш за да ти се помогне.

Последна редакция: пн, 16 юни 2008, 16:17 от BubolecheMeche

# 5
  • Мнения: 1 054
голяма информация даде... в поликлиниката не могат да ти помогнат особено... обърни се към специалист по репродуктивна медицина... Аз се отказвам вече... от обяснения на "интересни" въпроси...

# 6
  • Мнения: 9 063
Буболече, май нещо те тресе нервата тия дни Hug Ама то и мен ме тресе от подобни въпроси напоследък ooooh!

2802, кажи какви изследвания сте правили? Спермограма например?
8 месеца са кратко време, може да не улучвате овулацията...
Иначе, не всеки лежи след секс, не е задължително.

# 7
  • Мнения: 1 054
Буболече, май нещо те тресе нервата тия дни Hug Ама то и мен ме тресе от подобни въпроси напоследък ooooh!

Не тия дни... днеска направо надминаха себе си..... doh

# 8
  • Мнения: 9 063
Чудесно е, че пишеш, но за да ти се помогне със съвет (защото тук друго не можем да направим) трябва да дадеш достатъчно информация за себе си...
Ето, пак ти се зададе въпрос:

2802, кажи какви изследвания сте правили? Спермограма например?

Но отговор няма...

# 9
  • Мнения: 1 334
Явно идеята на тази тема не е авторката да ни каже какво са направили до момента като изследвания,а чисто и просто дали като ходиш да пишкаш след секс е голям проблем Whistling Ами не е!

# 10
  • Мнения: 1 054
Чудесно е, че пишеш, но за да ти се помогне със съвет (защото тук друго не можем да направим) трябва да дадеш достатъчно информация за себе си...
Ето, пак ти се зададе въпрос:

2802, кажи какви изследвания сте правили? Спермограма например?

Но отговор няма...

Аз вече и не очаквам да има, Стеф... да не би ти да се надяваш? ... Мисля, че темата вече плаче за  topicclosed newsm50

# 11
Буболече много им се връзваш - някой хора си нямат работа и си пишат така колкото да си намират работа

# 12
  • Мнения: 1 049
8 месеца не са толкова много време, вие какво подхванахте момичето... Не смятам, че трябва веднага да прави всякакви изследвания и да тьрчи по специалисти. Има време всичко да си стане естествено. Все пак не са опитвали години, а само месеци засега. Успех и бьди спокойна!  Hug

Относно пишкането след това по принцип не е голям проблем, но шансовете ти се увеличават ако не ставаш веднага и полежиш известно време.  Wink

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Нека ограничим чата.
Явно девойчето си търси само някой за чат.
Но е сбъркало мястото.
Когато си готова да дадеш повече информация пиши отново.

Общи условия

Активация на акаунт