Въпрос за нова частна градина - Варна

  • 4 545
  • 21
  •   1
Отговори
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Здравейте!
Моя приятелка ми каза за нова частна ясла и градина зад ресторант Камелия? По спомени се казва "Алено звънче" или нещо такова.
Моля някой ако има впечатления или информация да сподели!
Благодаря предварително!  Hug

# 1
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
И аз за нея питах в другата тема. Намира се във вила Вилекула ,казва се Детско сърце. Има и забавления за по големи деца - езда,катерене, яхта .....изглежда интересно. Раздават из морската градина брошури. Ще ми е интересно някой с лични впечатления,пък ако има и снимки ще е чудесно Grinning

# 2
  • Мнения: 34
Къде се намира тази вила"Вилекула", зад р-нт "Камелия" ли?

# 3
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Да над КАмелия ,малко по назад изглеждаше на картата по посока на комплексите.
Незнам някой спомня ли си преди много време там в района имаше едно заведение Патриций ,мисля беше и хотел. Дали  не е сега вила Вилекула?

Последна редакция: вт, 17 юни 2008, 07:25 от Milena

# 4
  • Мнения: 458
И аз преди няколко дена бях пуснала същата тема, но никой не ми отговори. Дано поне тук някой се включи с повече инфо.

# 5
  • Мнения: 379
и частна ясла ли има??? не съм чувала за такава във Варна ... Това някъде до Делфинариума ли се пада?

# 6
  • Мнения: 458
и частна ясла ли има??? не съм чувала за такава във Варна ... Това някъде до Делфинариума ли се пада?

Доколкото разбрах аз от една брошура има детска ясла от 2г, детска градина, занималня за ученици до 10г, почасово гледане на деца 24 часа. Школа за изящни и приложни изкуства, организиране на детски РД, семейни празници и партита. Имат и осигурен транспорт от и до дома. Намира се в местност СВ. Никола, кв. Бриз

# 7
  • Мнения: 379
май се сещам; раздаваха ги тези брошури в Морската; но там не видях за ясла; и пак се ядосах, че всичко е за деца над 3 г. #Cussing out; явно не съм дочела както трябва

# 8
  • Мнения: 4 564
аз доколкото чух имат и транспорт
някой ако знае да каже какви са цените

# 9
  • Мнения: 5
MamaDonna,
Цитат
май се сещам; раздаваха ги тези брошури в Морската; но там не видях за ясла; и пак се ядосах, че всичко е за деца над 3 г.

Случайно видях обсъждането на темата. Ако някой се интересува от занимания за деца от по-ранна възраст, можете да се обърнете в един “Детски център за ранно развитие”.
Ръководител на центъра е рускиня, тя се занимава с малки русначета, но пак със запазен час предлага и игрова стая за български деца от 1г. Там има доста играчки, които тук изобщо не могат да се намерят. Предлага много интересни задания за малки деца, развиващи фина моторика, мислене, внимание... http://www.rannorazvitie.hit.bg/fotogaleria-bg.htm

Последна редакция: пн, 30 юни 2008, 20:14 от stefmari

# 10
  • Мнения: 131
Нова частна градина е "Цветни песъчинки", тя е към Черепаха. Сега приемат деца и за подготвителна група, защото могат да издават удостоверение за първи клас. А за тази над Камелия не знам. Там не мога да се ориентирам.

# 11
  • Мнения: 924
Не съм получила брошурка, но ми се иска да разуча на място. Някой може ли да ми даде координати на "Детско сърце".

Мерси предварително  Hug

# 12
  • Мнения: 458
м-т Св. Никола 121, кв.Бриз, вила 'Вилекула'
ГСМ 0899846666

# 13
  • Мнения: 924
Габи, благодаря ти!   bouquet Ще мина утре най-вероятно и ще пиша после.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 3 871
Росито, би ли споделила какво научи?

Общи условия

Активация на акаунт