прясно сирене?

  • 1 607
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 89
бебето ми е почти на 10 месеца. мога ли да й дам прясно сирене (или свежо сирене, както пише на опаковката)? досега съм давала само добре обезсолено краве сирене.
благодаря!

# 1
  • Мнения: 502
  Моето бебе е на единадесет месеца.Дадох му да опита свежо сирене"Хелиос"пълномаслено.Много му хареса.Не съм забелязала да има някакъв отрицателен ефект.Но той си хапна мъничко,де. Peace

# 2
  • Мнения: 89
точно същото съм взела и аз. е, тя и моята хапва по малко - колкото кибритена кутийка й слагам в попарката Simple Smile благодаря

# 3
  • Мнения: 851
И аз давах от 10 месеца. Почти не съм изцеждала. Давай спокойно!

# 4
  • Мнения: 3 718
Jade1 , продуктът "свежо сирене" не е точно сирене. Виж съдържанието. По добре дай изкиснато саламурено бяло сирене, има по голям шанс да е естествен продукт.

# 5
  • Мнения: 11 003
От 11-месечна възраст й давам по малко необезсолено сирене - количество, колкото голям лешник. Свежото сирене съдържа консерванти, затова е "свежо".

# 6
  • Мнения: 89
Jade1 , продуктът "свежо сирене" не е точно сирене. Виж съдържанието. По добре дай изкиснато саламурено бяло сирене, има по голям шанс да е естествен продукт.

видях го - има точно 3 Е-та. но пък реших, че и бялото саламурено сирене също съдържа консерванти, независимо дали е отбелязано някъде или не (особено при насипното няма къде да се види)

Общи условия

Активация на акаунт