Татковци, как се справят жените ви като домакини?

  • 1 492
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 158
Интересно ми е мъжете как биха коментирали този момент от съвместния живот с жените си? Успяват ли жените ви да поддържат всичко така както на вас ви се иска. Подхождате ли с разбиране, ако са твърде заети с дечицата.
Считате ли всъщност, че това е основно тяхна задача? Помагате ли в домашните задължения?

Нашият татко рядко прави забележки, но аз си го знам, че има по-големи очаквания, но не ми ги натяква ... Иначе аз съм от този тип дето са все заети с децата (2 са, син на 2.6 г и бебе, като бебето е недоносено и изисква страшно много грижи все още). Е, поне прясно сготвено има винаги, че сме малко придирчиви към храната, иначе повечето пъти е разхвърляно, добре че често идват гости, та подреждаме.

Но както и да е, аз всъщност не повдигнах темата да коментирам моя случай, а ми беше интересно вие как гледате на жените си като домакини.

# 1
  • Мнения: 13
Мойта хубостница сутринта прди да излезе поръча да простра прането и да мина с прахосмукачката. Първото го свърших, сега събирам сили за второто. Че скоро трябва да се приберат. У нас не винаги е идеално чисто и не винаги има вкусни неща за ядене, но, като се замисля, че не е длъжна да го прави сама и ми секва ентусиазма да мърморя. Понякога помагам в приготвянето на вечерята и миенето на чинии, но не прекалено често. По-скоро се гордея с мързела си. Добре, че и жената не я мързи толкова Grinning
Накратко - не мога да се оплача - гледат ме като писано яйце.

# 2
  • Мнения: 1 447
Много ми е интересно моя мъж как ли би отговорил на този въпрос. newsm78

# 3
  • Мнения: 2 803
Много ми е интересно моя мъж как ли би отговорил на този въпрос. newsm78

И аз се питам същото! Каква работна пчеличка ме взе, а сега каква готована!

 clean

# 4
  • Мнения: 302



Както от мен може да се иска още много, така и от нея...

Аз съм доста лесен за отглеждане.  Mr. Green Предпочитам суровоядство, вместо готвене. Дрехите си гладя сам, да хвърлиш нещо в пералнята и да го проснеш не е кой знае какво. Като ерген си перях сам и въобще не ми е било проблем, дори в повечето случаи го правех "на ръка".

Другите неща ги прощавам, ама най-много ме дразни, че е обсебена от телевизора. Дава лош пример на децата. Голямата и дъщеря също е вече пристрастена. Двете дружно си записват дневните сериали и после си ги гледат и т.н.

Тъжно ми е да гледам как любимата жена се превръща в зомби (или тя си е била такава, а аз не съм знаел). С голямо удоволствие бих изхвърлил телевизорите от къщи.

Трябва в скоро време да измисля нещо.

Скъпи майки и съпруги, моля ви, не се пристрастявайте към телевизора!   Praynig   

# 5
  • Мнения: 158
Е, ние за това нарочно нямаме телевизор, и то още от както станахме семейство. По идея на мъжът ми де, ама аз одобрих заради всеобщото благо  Laughing

Който разбере, че нямаме, ни мисли за бедни  Joy

Новини четем в Интернет.

# 6
  • Мнения: 302
Е, ние за това нарочно нямаме телевизор, и то още от както станахме семейство. По идея на мъжът ми де, ама аз одобрих заради всеобщото благо  Laughing

Който разбере, че нямаме, ни мисли за бедни  Joy

Новини четем в Интернет.

Благородно завиждам!   Peace

# 7
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Оффф ами аз като съм престрастена към компютъра  ooooh! то и телевизия не гледам така  Confused. Докато беше малък Валентин нямах много време ама сега като поодрасна с някой месец и се занимава сам и мама му на компа кибичи само  Crazy

# 8
  • Мнения: 1 447

Скъпи майки и съпруги, моля ви, не се пристрастявайте към телевизора!   Praynig   
Аз телевизор не гледам,но пък съм пристрастена към компа.Кое е по-лошо не мога да кажа.

# 9
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
няма да използвам базата за сравнение от преди  осъпружването, че ще стане скандал.

# 10
  • Мнения: 116
Трудно, все нещо и пречи.
Напоследък се прави на бизнесдама, с това се оправдава.
Dr.Jend те телевизорите се развалят от време на време.
Но поправянето трае седмица / не повече /, че зомбито се изнервя и става страшно.

# 11
  • Мнения: 1 447
, че зомбито се изнервя и става страшно.
Ауу................това беше доста грубичко дано не те чуе от някъде зомбито,че сигурно ще стане доста лошо. #Cussing out

# 12
  • Мнения: 579
Добре,че моят мъж не я е видял тая тема,че да вземе да се оплаква пак от мен... Embarassed

# 13
  • Мнения: 118
По - добре от мен, разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт