129 ЦДГ "Приказен свят"

  • 3 712
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Zdraasti ima li niakoi na linia
Iskam da pitam ima li niakoi priet na 1 klasirane?
ako ima - v koia detska gradina?
Nie sme prieti v 129 ЦДГ "Приказен свят"
Ако ниакой има информация за нея 6те съм благодарна ако ми пи6е
Благодаря предварително! Simple Smile Grinning

# 1
  • Sofiq
  • Мнения: 5
Privet,
nie se zapisahme v "Prikazen svuat", no ne moga da pomogna s informacia za detskata gradina Sad

# 2
  • Мнения: 3 479
Днес съвсем случайно научих, че се подготвят за отваряне два филиала на детската градина. Някъде в близките блокове. Моя позната е приятелка с една от учителките и тя й е казала. Обеща ми да провери дали там ще бъдат първите групи, които сега са записани вече или пък ще бъде обявен допълнителен прием за филиалите. Когато ходих да записвам Криси, директорката не спомена нищо такова.
За съжаление аз също нямам никакви отзиви за детската градина и малко със свито сърце записах Криси там, дано да е добре. Живеем на съседна улица и това беше главната причина да я избера като първо желание и за моя изненада приеха Криси там още на първо класиране.

# 3
  • Мнения: 504
Темата е твърде стара, но все пак не си струва да отварям нова. Просто иска да попитам има ли някой с детенце там или в новите й филиали, как е положението в нея?

# 4
  • Мнения: 8
Моето дете е там в първа група. Лично аз съм доволна и от условията, и от отношението, и от госпожите, и от лелката, и от играчките, и най-вече от това, че детето ми е доволно и ходи с желание и удоволствие.  Peace

Ако имате конкретни въпроси, ще отговоря, стига да знам отговора.  Hug

P.S. Забравих да напиша, че първите групи (мисля, че са 2 на брой) са в основната сграда, не във филиалите. Сградата, както сигурно знаете, е от старите, строени и предназначени изрично за целите на детска градина. Има предверие с гардеробчета, има отделно помещение с мивки и тоалетни, и стаята, в която се занимават, играят и спят децата, е голяма, просторна и светла.  Peace

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 19:12 от tnm

Общи условия

Активация на акаунт