проблем с направление

  • 657
  • 4
  •   1
Отговори
моля ви разяснете ми  Praynig искам да отида на гинеколог.малко преди началото на май месец си взех направление.но отидох при гинеколожката на 13 май.тя каза ,че пак трябва да дойда и вчера исках направление пак от лекарката ми ,но явно нещо не и се занимаваше и от вратата без да провери ми каза ,че много скоро съм искала и че имам право на 45 дена да отида пак.и сега аз се чудя от кога започват да текат тези 45 дена-от издаването на направлението или от посещението при гинеколога?а има и друга подробност-тя работи на 2 места и като ходих оставих направлението в първата и работа ,а после тя ми каза да отида в другата и сега пак трябва там да ходя.просто съм много объркана и като няма кой да ми обясни  #Crazy моля ви за помощ  Hug

# 1
  • Мнения: 2 082
след прегледа,т.е 13 май,имаш право на вторичен такъв в рамките на 40 или 45 дни.затова отиваш при гинеколожката,а не при личната...

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 5 447
От деня, в който вземеш направлението имаш 30 дни, за да отидеш на преглед за първи път. През този период личният ти лекар няма да ти даде др. направление за същия специалист. 45 дни е срокът през който можеш да отидеш на повторен преглед при същия специалист със същото направление. Гинекологът сигурно има сключен един договор със здравната каса  и не мисля, че има значение къде те преглежда.

# 3
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
45-т дена след 1-я преглед имаш право на 2-ри независимо в кой кабинет Peace

# 4
леле страхотни сте   bouquet значи ще мога да отида!колко главоболия ми спестихте!!! Hug знаех си ,че ще ми помогнете!

Общи условия

Активация на акаунт