Коя количка бихе предпочели-Cangaroo Victoria или Cangaroo Freestyle

  • 3 772
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 326
Ами това ми е въпроса - коя количка бихе предпочели-Cangaroo Victoria или Cangaroo Freestyle?
До днес предпочитах Cangaroo Victoria http://www.911.bg/a2/offers.asp?p=2096848, защото е маневрена, стабилна и здрава. Днес обаче отивам в магазина и гледам Cangaroo Freestyle http://www.911.bg/a2/offers.asp?p=3296508newsm78 newsm78 Ейй като ми влезе мухата в главата, сега се чудя и се двоумя коя да избера най-накрая.
Вие коя количка бихте предпочели и защо?

# 1
  • Мнения: 5 173
Виктория, защото не обичам триколки, а фристайл е със същия дизайн.

П. П. какво е това зеленото на аватара ти?

# 2
  • Мнения: 326
Виктория, защото не обичам триколки, а фристайл е със същия дизайн.
П. П. какво е това зеленото на аватара ти?

Cangaroo Freestyle не се води триколка. Тя е с 4 колела.
Има друг модел Cangaroo passenger, която е триколка. Тя е на вид същата, но предните 2 колела са едно до друго и се води 1 колело - т.е. триколка.

П.П зеленото на аватара, не знам какво е, но танцува и ме развеселява. Дъщеря ми е на 1г.7м. и като го види казва "как-как-как", а това значи, че прилича на жабка.  Mr. Green Mr. Green

# 3
  • Мнения: 326
Дали да не предпочета по-стария и изпитан вече модел, т.е. Cangaroo Victoria??

# 4
  • Мнения: 2 231
Нямам мнение конкретно за марката, понеже не съм си купувала от нея, но Cangaroo Freestyle по ме кефи на външен вид.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 242
Аз съм с Виктория и съм доволна, като гледам доста майки бутат такава количка.

На Фрийстайла ми се струва, че коша няма напълно легнало положение, не знам дали ще е удобно за спане на бебе до 1г. Иначе като дизайн е доста добра

# 6
  • Мнения: 1 312
Фрийстайл изглежда по-красива,но само ако има напълно легнало положение е практична.
Изглежда ми и някак по-олекотена и лесна за сгъване.

# 7
  • Мнения: 326
На Фрийстайла ми се струва, че коша няма напълно легнало положение, не знам дали ще е удобно за спане на бебе до 1г. Иначе като дизайн е доста добра

На мен точно това ми е притеснението.  Embarassed На летния кош има две чупки - в кръста и в крачетата. Самия кош поляга назад, но детето реално няма да лежи в напълно хоризонтално положение, а все едно с вдихнати крачета и надупено.  Thinking Така няма да му е удобно. Как може така д я измислят тези дизайнери?!?!?!?  newsm78
Още повече, че зимата ще се наложи да го сложа бебока в зимно чувалче, а с тази чупка, няма да е удобно, няма да му е свободно и спокойно.

Май май и аз мисля в правилната посока.

# 8
  • Мнения: 1 374
Здрасти,
И двете колички са готини, но аз лично държа дръжката да се обръща, а не коша, защото е много по-лесно и удобно (бятър, слънце или да се гледкате...  Simple Smile ) Май не помогнах много в избора  Embarassed , но това е важно за мен, та реших да споделя   bouquet

# 9
  • Мнения: 1 312
Здрасти,
И двете колички са готини, но аз лично държа дръжката да се обръща, а не коша, защото е много по-лесно и удобно (бятър, слънце или да се гледкате...  Simple Smile ) Май не помогнах много в избора  Embarassed , но това е важно за мен, та реших да споделя   bouquet
Грешка Embarassed
Обърках темата ooooh!

# 10
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 530
Фристайла е по-красива и ти препоръчвам нея. Това, че няма напълно легнало положение не е важно, защото в линка, който си дала пише, че комплекта включва и кош за новородено.

Общи условия

Активация на акаунт