Моля, препоръчайте ми добър педиатър в района на ж.к. Дружба (и околията)

  • 5 966
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 079
Служебно в момента сме прехвърлени към д - р Кръстева в 28 - ма поликлиника, (бяхме при д - р Карапенева, от която бях изключително доволна, но за мой "късмет" замина в чужбина Rolling Eyes)
Не искам да описвам колко съм разочарована от първата и колко "компетентно" се изказа за моя син.  Sad И ... сега си търсим ново педи, преди края на месеца.
Много ще съм благодарна на координати на специалисти, които приемат нови пациенти.
  bouquet

Последна редакция: пт, 13 юни 2008, 15:09 от ol4eto

# 1
  • София
  • Мнения: 5 079
Никой ли не е доволен от педиатъра си в този район???  newsm78
 Cry

# 2
  • Мнения: 25
D-r Ilieva, във филиала в бл.27х, не помня блока, ама е в Дружба 2

# 3
  • София
  • Мнения: 5 079
Ще проверя, благодаря ти.   bouquet

# 4
  • Мнения: 177
Аз съм при Димова. В същия филиал, който е споменат по-горе.
Но не знам дали съм доволна Confused
Исках да я сменям, когато изкочи проблем с малката и тя реагира много адекватно...
Та в крайна сметка и аз не знам дали съм повече доволна или не...
За сега ще остана при нея.

Ако за теб това е предимство - борави с хомеопатия.

# 5
  • Мнения: 4 393
Ние сме при д-р Котевска - 28 поликлиника, много любезна, всичко обяснява и дава препоръки.Поне засега съм страшно очарована, но ние все още не сме боледували.Успех!

# 6
Детето ми е на 4г и 6м.  от раждането до сега негов педиатър е д-р Котевска от 28-поликлиника, много съм доволна - винаги е реагирала адекватно когато сме имали нужда от намесата и. Боледувал е не малко, настинки, грип, алергия - проблем с третата сливица  и разни други съпътстващи детското развитие здравословни проблеми - но във всичките случаи  д-р Котевска се намеси много внимателно и компетентно, когато е било необходимо винаги ни изпраща при специалист (няма проблеми с даването на направления за разлика от някои други лекари). Също така не е привърженик на пиенето на антибиоик от малки деца за щяло и нещяло.Така че горещо ти я препоръчвам - плюс това благодарение на нейното мило и внимателно отношение към пациентите , синът ми не се страхува да влезе в лекарски кабинет и знае че лекарите помагат а не са му враг. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 822
Д-р Христова или Д-р Тодорова от 28-мо ДКЦ

# 8
  • София
  • Мнения: 20
моля ви,чакам бебче в началото на декември , но така и не разбрах от кой педиатър сте доволни в р-на на Дружба

# 9
  • Мнения: 4 393
Ами прочети постовете по-нагоре и сама си прецени кой ще избереш.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 123
и ние сме при Котевска и съм много доволна!

Общи условия

Активация на акаунт