Някой правил ли е тази диета?

  • 820
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 861
http://www.tialoto.bg/dieti/menu.php?id=40
Някой правил ли е тази диета?
Струва ми се доста лесна за изпълнение, освен това е само 3 дни, което е супер защото обикновенно след 3-я ден дисциплината ми отва н кино, а има и сладоледче в нея Crazy

Последна редакция: пт, 10 юни 2005, 09:18 от Lilly

# 1
  • Мнения: 3 861
И още нещо да попитам...
Дали рибата може да се замени с нещо друго и ако да с какво, че хич не си падам по рибните изделия...Ако не може, може ли да се яде риба тон от консерва???

# 2
  • Мнения: 1 320
Каква ти диета .............. та тук се яде на корем!?

# 3
  • Мнения: 1 120
Lilly ,бих те посъветвала да оставиш това и да си продължиш Японското чудо

# 4
  • Мнения: 3 861
Lilly ,бих те посъветвала да оставиш това и да си продължиш Японското чудо

Въпросът ми е от личен опит ли го казваш? Имаш ли нещо предвид или това е само мнение?
Причината поради която ме блазни диетката, е че имам само 2 кг. за сваляне, а тя е само 3 дни. Това "Японско чудо" вече толкоеа го мразя Sick. Като видя варени яйца и ми призлява вече...та затова

# 5
  • Мнения: 265
И още нещо да попитам...
 може ли да се яде риба тон от консерва???

доколкото си спомням диетолозите дори препоръчват да се яде риба от консерва /при положение, че прясна няма/. Дори казват, че колкото по тлъста /  Blush бре, как го казах пък и аз/, толкова повече от полезните Омега киселини се съдържат в нея.

А иначе, Lilly, щом като само 2 кг са ти останали, защо не пробваш един ден в седмицата само на плодове или пък само на сокове, а в останалите дни да си ядеш нормално, но без да се тъпчеш с разните му там сладки изкушения  newsm78 Според мен, няма нужда да се тормозиш с диета  Rolling Eyes

# 6
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Ох,да ти имам проблема с двата newsm45килограма!Де да бяха и моите само толкова smile3514
Ако можеш се храниш в точно определени часове
закуска      9ч
о б я д      12ч
вечеря     17ч/18ч
внимаваш какво поемаш,повече зеленчуци или фрешове и си ги стопила тия твои 2 кг

Общи условия

Активация на акаунт