Неравномерно съзряващи гърдички при 10-год. момиче

  • 1 007
  • 4
  •   1
Отговори
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Здравейте. Heart Eyes
Дъщеричката ми, на 10 години, се развива доста буйно за възрастта си. От известно време забелязвам, че едната й гърдичка е по- развита от другата. Става въпрос всъщност само за набъбнали зърна, няма все още ясно изразен растеж.
Това нормално ли е, индикация за проблем ли е?

Ще се консултирам и с личната й лекарка, но моля предварително за мнение! Благодаря сърдечно!  bouquet

# 1
  • usa
  • Мнения: 2 113
нормално е. дори напълно развилите се жени едва ли имат гърди с еднакви размери и форми. не се притеснявай  Hug.

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
нормално е. дори напълно развилите се жени едва ли имат гърди с еднакви размери и форми. не се притеснявай  Hug.

Благодаря!  bouquet

# 3
  • Мнения: 2
Здравейте, дъщеря ми е на 10 години и имаме същия проблем. Едната и гърдичка е видимо доста по развита от другата и аз съм силно притеснена. Мисля да се консултирам с личната лекарка. Ако някой има опит нека сподели мнение. Предварително благодаря!

# 4
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Здравейте, дъщеря ми е на 10 години и имаме същия проблем. Едната и гърдичка е видимо доста по развита от другата и аз съм силно притеснена. Мисля да се консултирам с личната лекарка. Ако някой има опит нека сподели мнение. Предварително благодаря!

Здравей. Аз се консултирах с лекарката ни. Тя каза, че това са нормални процеси и няма повод за притиснение. Консултирай се и ти, за твое успокоение.  bouquet

За сведение, минаха само 2 месеца от темата ми, а забелязвам, че "изощаващата" гърдичка започва да "наваксва". Wink

Общи условия

Активация на акаунт