въпрос за ДЖЕНЕРАЛИ ЗАКРИЛА

  • 1 734
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
здравейте мами
искам да попитам дали някоя от вас има допълнителна здравна осигоровка
към ДЖЕНЕРАЛИ ЗАКРИЛА, дали сте се възползвали евентуално от това което предлагат.
Казаха ми че ако отида ж клиника която има договор с ДЖЕНЕРАЛИ ЗАКРИЛА прегледите и раждането ще са ми безплатни.
ще съм благодарна ако някоя мама може да ми даде информация!
  love001  love001  love001

# 1
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 656
НЕ разбирам, какво точно те интересува.
Кумата и кумичката са застраховани там и имат едни от най-силните ако мога да се изразя така договори. Родиха в Св. София на Мазнейкова, но трябваше първо да си платят, а после Закрила им осребри фактурите.
Аз ходя на ЖК в клиника Гринберг, която има договор със Закрила и също си плащам, а после с фактурата ми ги осребряват.
Дано съм ти от полза! Hug

# 2
  • Мнения: 326
Наистина много е важно какво покрива договорът със Закрила. Моят договор покриваше избор на лекар и ВИП условия. Прегледите ми също ги покриваха. И аз се възползвах, естествено - раждах в Тина Киркова.  Ако Дженерали имат договор със здравното заведение не плащаш нищо. Но ако нямат си плащаш, взимаш фактура и те ти връщат парите. Доколкото знам Дженерали вече имат договор и с Токуда  Peace

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 250
Привет!
Дженерали имат договори с някои лечебни заведения и ако ходиш в тях не плащаш нищо в рамките на договорения ви лимит. Можеш обаче да отидеш и в друго лечебно заведение, където първо си плащаш, после вземаш нужните за възстановяване на парите документи и подаваш молба  Peace
Ето линк към необходимите документи, за да ти възстановят разходите https://generali.bg/main/mvr/molba/ukazania.html
Аз се възползвах за раждането в частна клиника, заедно с всички издледвания  Peace Забавиха парите два месеца, но ми ги възстановиха. Възстановяват и за лекарства, ако са ти изписани от наблюдаващия лекар, но в определен лимит на сумата...
За прегледите - ако лекарят ти ти издава фактури, няма проблем. Можеш и да се абонираш за ЖК в някоя от частните клиники и да си искаш фактура.
Това какво ще ти поемат зависи от опцията на договора ти.
Лека бременност  Hug

# 4
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Точно така е! Много зависи каква е опцията на договора ви със "Закрила". Аз много се разочаровах когато разбрах, че на мен могат да само да ми заплатят ЖК, без раждане.

Общи условия

Активация на акаунт