La Redoute - Кодове - 4

  • 53 995
  • 509
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 142
Снощи пуснах с 45381. Условието е да има ненамален продукт с prix mini. 65110 за намаление на prix mini също работи. Peace

# 331
  • София
  • Мнения: 4 575
23167 дава черна ръчна чанта за подарък.

# 332
  • София
  • Мнения: 861
Здравейте, записала съм си 34908 и 34797 кодове за чершафите - дали са еднакви или са различни ? Коментирахте че тези на лалетата са хубави, но знаете ли кой от двата е ? Благодаря предвярително.
снощи пуснах поръчка с 34797 и днес в суивито заедно с други продукти от поръчката ми стоят в долната част с надпис
 voici les articles qui ne beneficient pas de reductions - Това са елементите, които не намаления

Cet article n'est pas concerne par votre offre speciale - Тази статия не е от значение за вашата специална оферта

явно са изчерпани  Confused, дали ще ми пратят нещо друго на тяхно място или да духам супата  #2gunfire
Иначе чаршафите според мен са едни и същи с двата кода, хубави са, но дали все още ги има в наличност. Другият код 34908 ми го приема, но ме е страх да пускам пак за тях  Rolling Eyes

# 333
  • Мнения: 22 428
45381 проработи при мен, имам един продукт на при верт намален и един ненамален. ))))

проработи чушки, тръгнах да пускам поръчката и няма безплатна доставка

Последна редакция: сб, 28 юни 2008, 21:47 от Mirama

# 334
  • Мнения: 2 231
Здравейте, записала съм си 34908 и 34797 кодове за чершафите - дали са еднакви или са различни ? Коментирахте че тези на лалетата са хубави, но знаете ли кой от двата е ? Благодаря предвярително.
снощи пуснах поръчка с 34797 и днес в суивито заедно с други продукти от поръчката ми стоят в долната част с надпис
 voici les articles qui ne beneficient pas de reductions - Това са елементите, които не намаления

Cet article n'est pas concerne par votre offre speciale - Тази статия не е от значение за вашата специална оферта

явно са изчерпани  Confused, дали ще ми пратят нещо друго на тяхно място или да духам супата  #2gunfire
Иначе чаршафите според мен са едни и същи с двата кода, хубави са, но дали все още ги има в наличност. Другият код 34908 ми го приема, но ме е страх да пускам пак за тях  Rolling Eyes
Отговорих ти и в другата тема. Та аз поръчах с кода за лилавите прибори, ама подаръка и той ми е при ония артикули отдолу със същият надпис. Може пък да ги получим. Надеждатат умира последна. Mr. Green

# 335
  • Мнения: 1 402
vicks, на мен винаги ми стоят в долния край подаръците и почти винаги са придружени със същите надписи, така че не се  шашкай! Hug Simple Smile  Просто си ги групират така в зависимост от това за кои от поръчаните продукти е предназначен/действащ/ кода. Не пише, че са изчерпани .  Но дали са изчерпани подаръците се разбира чак, когато пристигне колета...На мен вече три пъти ми пращат други неща, но не се оплаквам, все пак е подарък Laughing

# 336
  • Мнения: 1 251
Тъйа като не бях видяла преди да поръчам машината за хляб как изглежда, слагам едни снимки, ако някой още я очаква, да не тръпне в неизвестност какво ще дойде Mr. Green Peace

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=258675&photo=1

# 337
  • Мнения: 251
45381 проработи при мен, имам един продукт на при верт намален и един ненамален. ))))

проработи чушки, тръгнах да пускам поръчката и няма безплатна доставка

Не   PRIX VERT,PRIX MINI трябва да имаш НЕнамален!

# 338
  • Мнения: 22 428
45381 проработи при мен, имам един продукт на при верт намален и един ненамален. ))))

проработи чушки, тръгнах да пускам поръчката и няма безплатна доставка

Не   PRIX VERT,PRIX MINI трябва да имаш НЕнамален!

Ами не става и на 2та акаунта, нито с мини, нито с верт.
Като рефрешна ми го дава, но щом тръгна да пускам поръчката ме кара пак да въвеждам име и парола и като вляза в кошницата ми дава, че не мога да го използвам.

# 339
  • Мнения: 251
45381 проработи при мен, имам един продукт на при верт намален и един ненамален. ))))

проработи чушки, тръгнах да пускам поръчката и няма безплатна доставка

Не   PRIX VERT,PRIX MINI трябва да имаш НЕнамален!

Ами не става и на 2та акаунта, нито с мини, нито с верт.
Като рефрешна ми го дава, но щом тръгна да пускам поръчката ме кара пак да въвеждам име и парола и като вляза в кошницата ми дава, че не мога да го използвам.

Странно,на мен ми го дава и на 2та акаунта,на единия пуснах сутринта поръчка и вече е фактурирана.За втория чакам Понеделника да презаредя картата-там стигнах до стъпка 3-да въведа № на картата,но естествено не я пуснах,просто реших да проверя ще ме допусне ли.Пише си за доставка 0.00
Явно има някаква тънкост,която ти убягва,а и аз не се сещам какво може да е newsm78.
Успех,не се предавай,пробвай пак и пак.. Peace.

# 340
  • София
  • Мнения: 843
Ще оспамя малко темата но не мога да се сдържа, от цъкане за код  за БД  го докарах до това да видя как потниците от 3 Е /http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=9926763&SizeCode=00086&Quantity=1&PersText=&ItemId=13&Mode=Update&Single=true&ksource=-1 /ми излизат hahaha hahaha hahaha 0,00 Е с код 65110-  но не махна доставката. Ей нещат да се прежалят франсетата подаряват артикули но доставката не махат.

# 341
  • Мнения: 733
Малко нови подаръци, за разнообразие, но някои ще са налични след няколко седмици

комплект пътни чанти 22578, налични след 5 седмици, втори подарък 6бр. tasse et sous


фотоапарата ще е наличен след 4 седмици, дава и подарък 6br. tasse et sous (ako се изтрие фотоапарата, подаръка остава)




с кода прахосмукачката се намалява на 10 евро

а тези трябва да са 6-те броя  tasse et sous (сосиерки), които някои от нас имаме по два комплекта Mr. Green:

Последна редакция: нд, 29 юни 2008, 01:05 от Stefoni

# 342
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз ги гледах вчера, ама за всички подаръци дава, че ще са налични след 4-5 седмици, а за прахосмукачката явно има някакво допълнително условие, защото не ми я намаля въпреки въвеждането и приемането на кода. Rolling Eyes

# 343
  • Мнения: 733
И аз ги гледах вчера, ама за всички подаръци дава, че ще са налични след 4-5 седмици, а за прахосмукачката явно има някакво допълнително условие, защото не ми я намаля въпреки въвеждането и приемането на кода. Rolling Eyes

Пробва ли сега с прахосмукачката? намали ми я, а в кошницата имам само намалени - и нови и стари продукти - за 57 евро (ако те ориентира). Забелязала съм, че дори и да пише срок след който ще е наличен подарък - понякога го зареждат по-бързо...

# 344
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Сега пак пробвах - с 39 Е в кошницата - не ми я намаля... Rolling Eyes Имаш ли продукти на Талисиме или Ан Уейбърн?!

Общи условия

Активация на акаунт