Активна гимнастика

  • 2 040
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 353
Предстои ми погача в неделя и съм решила да купя активна гимнастика за подарък. Иска ми се да е от пластмасовите със звуци и светлини. Бихте ли ми препоръчали такава до 70-80 лв?

# 1
  • Мнения: 326
Ние имаме тази http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 4/products_id/838. Али много се забавлява с нея. Има няколко мелодии и светлини и като рита също издава звуци. Много й е интересна  Peace Приятно изкарване на погачата и много подаръци!

# 2
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Предстои ми погача в неделя и съм решила да купя активна гимнастика за подарък. Иска ми се да е от пластмасовите със звуци и светлини. Бихте ли ми препоръчали такава до 70-80 лв?

В повечето детски магазини има по няколко вида. Най-добре отидете в един и разгледайте, за да добиете представа.

# 3
  • Мнения: 4 784
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 4/products_id/839
Нашата е такава. Малко надвишава цената, която си посочила, но пък е супер.  Peace

# 4
  • Мнения: 353
А в Джъмбо дали има избор на активни гимнастики?

# 5
  • София...........
  • Мнения: 955
А в Джъмбо дали има избор на активни гимнастики?

Всичките модели активни гимнастики на Fisher price и на още една друга марка.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
В Джъмбо на Чико имаше няколко вида и бяха по 60лв ако не се лъжа.

# 7
  • София
  • Мнения: 8 275
Ние имаме тази http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 4/products_id/838. Али много се забавлява с нея. Има няколко мелодии и светлини и като рита също издава звуци. Много й е интересна  Peace Приятно изкарване на погачата и много подаръци!

тази една приятелка я имат наистина е много готина.

# 8
# 9
  • Мнения: 72
Посочената на Фишер Прайз в Джъмбо струваше 65 лв ако не се лъжа

# 10
  • София
  • Мнения: 1 524
Ralka Balka Купи ли гимнастика? Знам, че тази на Чико е много занимателна за бебетата и я ползват по-дълго време.

# 11
  • Мнения: 353
Много благодаря за съдействието   bouquet! Сутринта ми беше спешно да купя подаръка, а в посетените от мен 3-4 магазина, вкл. Штъркел и Пигис хаус, нямаше такива неща  Rolling Eyes и взех преносима кошара. Мислех си, че във всеки по-голям детски м-н продават гимнастики на Чико или Фишър прайз и оставих нещата за последния момент, но се оказа че е необходимо предварително да се информира човек къде ги има в момента или да поръча. Обаче информацията ще ми свърши работа за следващото бебе в компанията след 3 месеца, така че давайте още идеи да се подготвя отрано  Wink.

Последна редакция: сб, 14 юни 2008, 23:20 от Ralka Balka

# 12
  • София
  • Мнения: 213
Според мен активната гимнастика е излишно вложение.Използва се кратко време.
Но за сметка на това подарък като бебешка кошарка е СУПЕР.
Разбира се това е лично мое виждане по въпроса Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 1 524
Кошарата е просто номер едно като подарък, все някога ще се наложи да се ползва.

Общи условия

Активация на акаунт