Обръщане след ядене

  • 541
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Здравейте,
моят въпрос е: На колко месеца бяха децата ви, когато спряхте да им сменяте позицията /ляво и дясно/ след хранене като ги слагате в леглото?

# 1
  • Мнения: 1 897
Когато детето започне да се обръща само и само да заема най-удобната му позиция за сън такова поставяне в определено положение при заспиване след хранене става излишно.

# 2
  • Мнения: 1 155
Когато започна да се обръща самичка Peace

# 3
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Когато детето започне да се обръща само и само да заема най-удобната му позиция за сън такова поставяне в определено положение при заспиване след хранене става излишно.


Абсолютно подкрепям, защото и да го поставиш някак, то интуитивно само ще се обърне както му е удобно.

# 4
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми той моя още на 2-я месец неискаше да спи настрани и си се обръщаше по гръб Thinking, а сега вече когато се обръща сам почети винаги спи на лявата страна Confused

# 5
  • Мнения: 32
Точно това ме притеснява.Като може вече да се обръща сама и заема една и също позиция, а е още малка дали няма да има отражение newsm78

# 6
  • Мнения: 1 897
Не се тревожи.
Няма да има никакво отражение-просто така му е удобно на детето.
Ако искаш за твое спокойствие продължавай да редуваш посоките, пък то детето ще се извърта както му е удобно.

# 7
  • Мнения: 71
Когато беше на около месец. До тогава даже я подпирах на гръбчето с нещо. Обаче забелязах, че дори да я подпра, тя си се намества по гръб сама и затова спрях. Оттогава я слагам само на едната страна на леглото по гръб, а тя си върти главата, както си иска.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Щом бебето вече само си заема удобна за него позиция не виждам проблем,още по-малко пък някакво отражение.

# 9
  • Мнения: 4 753
Почти никога не съм го обръщала, спеше си по гръбче в началото и само си обръщаше главата... След време искаше да спи на една страна, но не можеше сам и тогава го обръщах...

# 10
  • София
  • Мнения: 2 296
Докъм втория месец,след това сам започна да се извърта както му е удобно.
И сега спи предимно по корем.

Общи условия

Активация на акаунт