Моля за съвет

  • 1 113
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 190
за това питане става въпрос.

# 1
  • Мнения: 5 103
Аз имам и не я ползвам, ти за какво мислиш да я  ползваш?

# 2
  • София
  • Мнения: 607
Аз я ползвах само като ходехме до Варна при майка, за да не купувам детско креватче за там. Може би до 2г възраст. Сега в нея са играчките му. Спи си на голямо легло.  Peace

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не е ли голяма за тази кошара?

# 4
  • Мнения: 1 190
За пътувания .. у баби .. знам ли

# 5
  • София
  • Мнения: 8 932
Пътуваме често и си я ползвам постоянно. Много е удобна. Смятам да я ползвам поне още 2 години. Имаме едно съседско дете, бабата го гледа и често преспива при нея. Вече е почти на 4, а спи само в такава кошара.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 866
Дете на две години спокойно може да спи на нормално легло, каквито има по хотелите и в домовете на бабите.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Дете на две години спокойно може да спи на нормално легло, каквито има по хотелите и в домовете на бабите.
Peace
Подкрепям това мнение - ние нашата сме я носили само веднъж на почивка, тогава Дария беше на 1г и 2м и то, защото аз се притеснявах да не падне от леглото.

# 8
  • Мнения: 4 965
Дете на две години спокойно може да спи на нормално легло, каквито има по хотелите и в домовете на бабите.

 Peace
Даже не сме купували такова нещо.
А на 2,5 г. на Боровец едната спеше на горния етаж на двуетажно легло (естествено, обезопасено с висока преграда).

# 9
  • Мнения: 7 201
За пътувания .. у баби .. знам ли
Peace Чувала съм,че е много удобна именно за тази цел.

# 10
  • София
  • Мнения: 8 932
Дете на две години спокойно може да спи на нормално легло, каквито има по хотелите и в домовете на бабите.
Така е, стига бабата да е хотел и да има предвидени легла за всички внуци. А на повечето хотели, стаите са двойни, максимум тройни (за баткото). Друг вариант е апартамент, но и там обикновено е спалня+единично легло.
Не виждам нищо лошо в ползването на кошара за по-малкото дете. Даже на места в хотелите предлагат кошари и винаги са ни питали дали искаме.

# 11
  • Мнения: 7 821
Изобщо не съм купувала.

# 12
  • Мнения: 9 052
Тоничка, имаме такова чудо и до сега нито веднъж не сме го полzвали.  За мен е неиzполzваема веч и вечЕ намерих на кого да я подаря zа да не ми трупа прах  Laughing Дано намерят как да я полzват  Wink

# 13
  • Мнения: 1 897
Не, не мисля, че имате нужда от такава преносима кошара.
На възрастта на която е детето ти спокойно може да минете и без нея.

# 14
  • Мнения: 2 018
Тази кошара има смисъл до тогава докато детето се събира в нея. И е достатъчно малко и се страхуваш да го оставиш само на леглото. И още едно условие - да пътувате. Мисля, че дъщеря ти е достатъчно голяма и няма нужда от такава.

Аз моята я използвам много, дори вече е започнала да се къса - но още нямаме 2 години. Въпреки, че вече се замислям да я махам, защото когато бяхме последния път при свекърва ми, малкия как се е набрал на ръце не знам, но успял да прескочи и явно е паднал на съседното легло, защото не ми плака, а дойде при нас един такъв горд и щастлив.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт